Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 03-03-16, 23:46
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gregkn73 Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=71556

Το ενυδρείο στην αυλη του Γιάννο, το έχω δει, φυσικό να έχει βναλει όλο τον εξοπλισμό εκεί αφού δεν έχει φυτά. Τινσουνεγραψα λαθοςμομως Άνδρο δεν μου έγραψες! Τη "συνταγή" που βλέπεις να χωλαινει;
-------------------------

Άρτεμη τελικά ο μπαμπάς είχε φυτά , έχει φυτά , μάλλον ούτε να συνενοηθουμαι μπορουμαι! )

Και από σεναμπεριμενω να μουμπεις αν χωλαινει κάπου ή "συνταγή" στα 4 συγκεκριμένα σημεία πουνσουνανεφερα
Φιλε μου καλε....επειδη εκανα μεγαλη αποχη απο το φορουμ δεν εχω δει ακομα ολα τα θεματα. Ειχα την εντυπωση οτι μιλουσα με καποιον ο οποιος εχει μια λιμνη με κοι χωρις φιλτρα κ.λ.π και τελικα βλεπω οτι εχεις μια λιμνουλα 250 λιτρων με χρυσοψαρα....δεν πιστευω να εχεις κοι εκει μεσα ετσι???? Λοιπον....να χαιρεσαι την λιμνουλα σου και ναι..δεν χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο αυτο που εχεις αν και εγω στην θεση σου αλλαγες νερου θα εκανα...η ολη συζητηση εχει να κανει με τις σωστες αναγκες των κοι και με εμπειριες χομπιστων που φιλοξενουν στις λιμνες τους κοι!!!! Εσυ (χωρις παρεξηγηση) μετα απο αυτο που ειδα με εστειλες......
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 04-03-16 στις 00:50
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries