Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 09-12-15, 22:44
Το avatar του χρήστη geochaos
geochaos Ο χρήστης geochaos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-11-2007
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tanganyiκας Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατί δεν την έφτιαξες με κοιλοδοκό και την έφτιαξες με στραντζαριστό;Ο κοιλοδοκός είναι πολύ ανώτερος!
Μου ειπαν οτι μια χαρα αντοχη εχει και αυτο για αυτες τις διαστασεις και θα ηταν μεγαλυτερο το βαρος και το κοστος... Και με δεδομενο οτι ειχαν φτιαξει και αλλοι με στραντζαριστο χωρις να εχω διαβασει να εχουν προβλημα, το προτιμησα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε βαλε 2 σιδερα καθετα στην πισω πλευρα και στο ενα βαλε και ποδαρακι απο κατω και εισαι κομπλε!ειναι λιγο στραβο η' ετσι φαινεται απο την φωτο?
-------------------------
δες στην ενοτητα μου την σιδεροκατασκευη που εκανα και θα καταλαβεις!
μετα περασε το ασταρι και παρε χρωμα για βαρκες απο μαγαζια με ειδοι σκαφων και περασε το 2 χερια και εισαι κομπλε!μην το σκεφτεσαι αλλο.....
-------------------------
επισεις παρε ρεγουλαδορους βαρεου τυπου για να τους κολλησεις στα ποδια για να μπορεις να αλφαδιασεις!εαν θελεις μπορεις να βαλεις στα ποδια και μερικες κοντρες.....αλλα και παλυ μια χαρα ειναι ετσι.
αν βαλω πισω, δεν θα ηθελε κ μπροστα? Για ρεγουλαδορους, οπου ρωτησα μου ειπαν να τους αποφυγω και ας ειναι βαρεως τυπου...
επισης, εχει ο πατερας μου αντισκωριακο ασταρι oxidol και γυαλιστερο βερνικοχρωμα Gumilak metal. Πιστευετε ειναι καλα αυτα? εχουν περασει καποια χρονια απο οταν τα χρησιμοποιησε...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geochaos : 09-12-15 στις 22:44 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01441 seconds with 11 queries