Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 30-11-15, 02:00
Το avatar του χρήστη geochaos
geochaos Ο χρήστης geochaos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-11-2007
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 91
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pagokoftis Εμφάνιση μηνυμάτων
Με πλάτος 45cm έχω φτιάξει ακριβώς αυτό το σχέδιο με γαλβανιζέ 40x40 100 ευρώ από Πύργο Ηλείας μεριά!! Στην Πάτρα μου ζητούσαν όλοι 140-150...
Το πέρασα και 3 χέρια με ένα κίντρινο αστάρι για γαλβανιζέ και μη σιδηρές επιφάνειες, για ότι έξτρα προστασία μπορεί να προσφέρει... Δεν με ενδιέφερε το χρώμα καθώς το έντυσα με ξύλο, οπότε έμεινε με το αστάρι!! Η κατασκευή φέτος το καλοκαίρι...
Να σου πω κι εμενα δεν με ενδιαφερει το χρωμα... μετα θα το ντυσω με ξυλα... Το θεμα μου ειναι να βρω καμια πιο οικονομικη προσφορα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mitsos Εμφάνιση μηνυμάτων
εγώ πάντως θα πρότεινα εκεί που ειναι στην μέση τα κάθετα σίδερα να προσθέσεις ακόμη 2 πόδια για να κατανείμεται καλύτερα το βάρος
καλύτερα 6 σημεία από 4 και σίγουρα ποιο δύσκολο να δημιουργηθεί και απειροελάχιστη καμπυλότητα απο το βάρος (οχι οτι θα είχες πρόβλημα αλλά... )
Δεν εχεις αδικο, κι εγω το εχω σκεφτει, βεβαια οταν το ανεφερα στον πρωτο που πηγα μου ειπε οτι δεν ειναι απαραιτητο λογω μεγεθους του μεταλλου(40αρι) αλλα κι εγω ειμαι της αποψης "φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα..."
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν πιανουν τα χέρια σου τη φτιάχνεις μόνος σου με ξύλο, όχι μελαμίνη , καδρονάκια ξύλο, και με ενα συντηριτικό ξύλου θα γίνει αθανατη.
Πιανουν αρκετα τα χερια μου και του πατερα μου αλλα δεν εχουμε τα εργαλεια και τον χωρο... ειδικα τωρα με τον καιρο αυτον... να ηταν καλοκαιρι ισως...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοντρα πλακε θαλάσσης
οντως κονρα πλακε θαλασσης θα εχω σιγουρα και πανω που θα ακουμπαει το ενυδρειο και στο κατω ραφι που θα εχω το φιλτρο γιατι θελω να μην το βγαζω για το καθαρισμα, οποτε θα τρεξουν σιγουρα νερα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη geochaos : 30-11-15 στις 02:00 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01629 seconds with 11 queries