Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 29-11-15, 01:02
Το avatar του χρήστη pagokoftis
pagokoftis Ο χρήστης pagokoftis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2013
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 896
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geochaos Εμφάνιση μηνυμάτων
κοιτα κι εγω αν ιχα καποιον να μου το κολλησει θα επαιρνα τις βεργες μονος μου και θα το εκανα γομαρι! ακομα και μονοκοματο μεταλο αντι για ξυλο! αλλα δυστυχως μολις απολυθηκα απο το στρατο και μου εφυγαν πολλα! αλλα το θεμα μου ειναι οτι εχω δει απο αλλους εδω να αναφερουν και με κολληση μαζι πολυ πιο οικονομικα και ηλπιζα για καμια γνωμη να ξερω αν ειναι καλα ή να ψαξω και για πολλες αλλες προσφορες...
-------------------------
Ρε παιδια κανενας αλλος καμια προταση; Σας φαινεται λογικη τιμη με δεδομενο οτι δεν εχω εγω δυνατοτητα ηλεκτροκολλησης; Ισχυει οτι εφοσον ειναι γαλβανιζε δεν θα χρειαστει να το περασω με αλλες επιστρωσεις(μινιο κλπ);
Με πλάτος 45cm έχω φτιάξει ακριβώς αυτό το σχέδιο με γαλβανιζέ 40x40 100 ευρώ από Πύργο Ηλείας μεριά!! Στην Πάτρα μου ζητούσαν όλοι 140-150...
Το πέρασα και 3 χέρια με ένα κίντρινο αστάρι για γαλβανιζέ και μη σιδηρές επιφάνειες, για ότι έξτρα προστασία μπορεί να προσφέρει... Δεν με ενδιέφερε το χρώμα καθώς το έντυσα με ξύλο, οπότε έμεινε με το αστάρι!! Η κατασκευή φέτος το καλοκαίρι...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01374 seconds with 11 queries