Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 20-01-11, 22:05
QS-Plan Ο χρήστης QS-Plan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-07-2010
Περιοχή: Τριανδρία (home) - Συκιές (work)
Μηνύματα: 807
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
μου συστησαν το delonghi και αλλη μια μαρκα που δε τη θυμαμαι τωρα. ενας φιλος μου ειπε να ρωτησω στα praktiker απο οπου πηρε τον δικο του. ρωτησα λοιπον και κατα λεξη μου ειπε ο πωλητης. "ειναι αντιγραφη του delonghi...τοσο σαν design οσο και σαν επιδοσεις....απλα το επωνυμο ξεκινα αυτοματα μετα απο διακοπη ρευματος , ενω το δικο μας οχι. το πρωτο εχει 240 ευρω και το 2ο 80".
ετσι πηρα το no name πολυ φθηνα...και ακομη δε καταλαβα τι εννοουσε με τη διακοπη ρευματος αφου το δοκιμασα βγαζοντας απο τη πριζα και ξεκινα κανονικα. εχει και δοχειο συλλογης και σωληνα για απευθειας στην αποχετευση....
απλως..βρηκα την υγεια μου....την πρωτη φορα σε 2 ωρες μεσα εβγαλε 2 λιτρα....
τωρα αφαιρει περιπου 2 λιτρα το 24ωρο...και το σπιτι "ξεμουχλιασε".
δε θα μπορουσα να ειμαι περισσοτερο ευχαριστημενος αφου εχω αυτο το αποτελεσμα και το εχω ρυθμισμενο στο 1/3 μονο της "πληρους αποδοσης του.

Πάνο, πριν πόσο καιρό το πήρες? Στο γραφείο είχα και συνεχίζω να έχω υγρασίες απίστευτες (ωρες ώρες μυρίζει τρελλή μουχλίλα) και τώρα με 2 ενυδρεία, που το ένα είναι προσωρινά ανοικτό... καταλαβαίνεις.

Αύριο κιόλας πάω στο πρακτικερ..... αν μπορέσεις και πεις περισσότερες λεπτομέρειες για τον αφυγραντήρα αυτόν θα σου ανάψω λαμπάδα!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries