Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 08-05-06, 11:14
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

Ευχαριστω για τα σχολια....
Για τα φυτα εχετε δικιο αλλα ο λογος που τα εβαλα ειναι για να μην με βλεπουν πολυ μηπως νιωσουν ποιο ανετα στην αρχη αλλα τελικα μονο αμα ειμαι στο διπλα δωματιο δεν με βλεπουν....
Σχετικα με τις πετρες mikele ειπα να το κανω ετσι οπως λεσ γιατι μου αρεσαν αλλα ειναι αρκετα μικρο και δεν μου αρεσε το οπτικο αποτελεσμα γιατι ειναι πολυ διαφορετικες σε πολυ μικρο χωρο... Φανταζομαι σε ενα μεγαλο ενυδρειο απο την μια μερια το καθε ειδος θα εδειχνε ομορφο...

Σχετικα με το PVC να σας πω την αμαρτια μου οταν το πρωτοεστησα δεν με χαλαγε οπτικα αλλα οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο μου μπαινει στο ματι οποτε μαλλον θα φυγει γιατι και απο οτι βλεπω δεν το προτιμανε για σπηλια....

Για το φως στο καπακι αναβουν και οι δυο λαμπες και δεν εχω αςσχοληθει να δω πως να αναβει μονο η μια. Αρχικα ειχα μια daylight και μια παλια gro-lux την οποια αλλαξα, γιατι η αλγη εκανε παρτυ, με μια μπλε για θαλλασινο που εχει πολυ λιγο φως και πισω που την εχω δεν φαινετε πολυ αλλα νομιζω πως εστω και με την μια daylight εχω <πολυ> φως (εδω μου φαινετε εμενα εντονο οταν βλεπω τηλεωραση και νιωθω πως με ενοχλει ποσο μαλλον τα ψαρια....)
αμα παλι βαλω μπροστα την μπλε και πισω την daylight ειναι πολυ σκοτεινο....
τωρα σκεφτομαι να της βαλω λιγη μονωτικη ταινια μαυρη να μειωθει λιγο η ενταση...

θελει ακομα δουλιτσα αλλα σιγα σιγα ελπιζω να βελτιωθει κι αλλο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01649 seconds with 11 queries