Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 29-03-06, 09:29
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

Καλημερα.
Ευχαριστω για τα σχολια σας!!!
Εχετε απολυτο δικιο... Εχω διαβασει δει ολα τα σχετικα ποστ και σκοπευω σιγα σιγα να το κανω ποιο ωραιο.
φεγγαροπετρες θα παρω (γιατι δειχνουν και πολυ ομορφες) με την πρωτη ευκαιρια αφου νομιζω πως για τα 4 ψαρια που εχω τωρα ειναι οριακα οι σπηλιες και σιγουρα θα χρειαστω και αλλεσ πετρες!!!
Να τονισω εδω πως κοιταζα για ιδεες και σε αλλα site τυχαια (περισσοτερο αμερικανικα) και μπορω να πω πως σε γνωσεις aquascaping, setup ειμαστε πολυ μπροστα σε σχεση με αυτους (ισως βεβαια οι οργανομενοι τους συλογοι να μην ειναι ετσι αλλα μου εκανε εντυπωση...)
Οσον αφορα τα λαστιχα κτλ ειναι προχειρα εκει μεχρι να μπει και το αλλο φιλτρο και να φτιαχτουν μονιμα. Εκεινο που δεν μπορω να σκεφτω ειναι πως να κρυψω το spraybar αλλα αμα εχω δυο φιλτα ισως να μην χρησιμοποιησω καθολου αφου η ροη του νερου θα ειναι αρκετη για 160 λιτ.

Εκεινο που με προβληματιζει ειναι οτι εχουν περασει 5 μερες και τα socolofi ακομη καθονται κρυμενα και δεν βγαινουν καθολου εξω απο τις πετρες. Βεβαια οταν ριχνω τροφη γρηγορα γρηγορα πεταγονται τρωνε και ξανακρυβονται αλλα ακομα φαινονται φοβισμενα....

Καλημερα σε ολους.......................
Μητσος.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries