Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 04-06-07, 16:13
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Lightbulb

Χριστόφορε, θα ήθελα να σου κάνω μια παρατήρηση με όλη την καλή διάθεση.

Κατ αρχήν, η ερώτηση του Τόλη απευθυνόταν σε μένα, οπότε μάλλον εγώ θα έπρεπε να απαντήσω.

Για να χρησιμοποιήσεις pm κάποιου σαν απάντηση, έστω κι αν επειδή δεν αφορά προσωπικο θέμα το λογικότερο είναι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να το χρησιμοποιήσεις, το σωστό θα ήταν να ερωτηθεί πρώτα ο αποστολέας.
Κι έπειτα από την ώρα που με ρώτησες πως πάει το θέμα μέχρι σήμερα, θα μπορούσαν να μου έχουν στείλει άλλοι τριάντα (άσχετα που δεν έγινε κάτι τέτοιο).

Μια διευκρίνιση που με ενδιαφέρει πολύ να γίνει, για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις χωρις λόγο:
Επειδή ως γνωστόν ο γραπτός λόγος δε δείχνει το ύφος, οπότε και είναι εύκολα παρεξηγήσιμος, να τονισω ότι το σχόλιο το κάνω καθόλου δεικτικά ή εκνευρισμένα.
Απλά μου "χτύπησε" λίγο, και δε θεώρησα κακό να το αναφέρω (μετά από κάποια ηλικία αρχίζει και παρεξενεύει ο άνθρωπος).

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου, και περιμένω με το καλό τα υπόλοιπα link σου...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Να φανταστω οτι σε εχουν πηξει στα μηνυματα Μαριλενα?
Οχι Τόλη, πράγματι δε με έχουν "πήξει". Υπάρχουν κάποιοι που ενδιαφέρθηκαν, αλλά προχωράω με πολύ αργό ρυθμό.

Διευκρίνησέ μου μονο κάτι, για να με βοηθήσεις λίγο.
Βολεύει να μαζεύω και να στείλω στο τέλος link κατα θέμα, ή να κάνω αντιγραφή στο word τα κείμενα ανά θέμα που έχουν γραφτεί στα λινκ?
Νομίζω ότι βολεύει το πρώτο,αλλά δεν είμαι και πολύ σίγουρη....
Θα βοηθούσε να ξέρω, ώστε να κινηθώ ανάλογα.
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CASPER : 04-06-07 στις 16:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,05291 seconds with 11 queries