Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 31-08-19, 16:38
Το avatar του χρήστη michalos
michalos Ο χρήστης michalos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-10-2016
Περιοχή: ΡΕΘΥΜΝΟ
Μηνύματα: 415
Προεπιλογή

Ναι η τραγανα ειναι ο καλυτερος βραχος, καποιοι απο αυτους που ειχα βρει ηταν αρκετα πορωδεις, δεν ηταν βεβαια τραγανες
Παντως ο φιλος dimae που εχει αρκετο καιρο το μεσογειακο του εχει απλους βραχους μεσα
Σκέφτομαι να το ξεκινησω με βραχους απο θαλασσα και μολις μπορεσω να αγορασω και γυρω στα 3 κιλα νεκρο απο petshop
Ξερω κ ενα μερος που ξεψαριζουν τα καικια τους ειχα ρωτησει για τραγανες αλλα δεν ειχε κανενας
Λογικα οταν ξεψαριζουν αν βρουν τραγανες θα τις πετανε στη θάλασσα, το βαθος εκει ειναι γυρω στα 7 μετρα, δεν νομιζω να εχω προβλημα να βουτηξω τοσο (δεν ειμαι και τοσο καλος βουτηχτης, μεχρι 10 μετρα max παω)


Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Το πρωτο μεσογειακο 100 λτ που εχω προχωραει καλα, μονο απώλεια οι 2 καλογρίτσες που ανεξηγητα πεθαναν πριν 1 μηνα, ο γοβιος τρωει τα παντα και τα κεφαλοπουλα επισης ειναι λαιμαργα. Τις ανεμωνες τις ταιζω σπανια, τρωνε κομματακια γαριδα που δινω στο γοβιο, και ο σπειρογραφος επισης ανοιγει κανονικα, τον εχω βαλει σε ιδανικο μερος σε μια σχισμη βραχου πανω

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη michalos : 31-08-19 στις 16:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01439 seconds with 11 queries