Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 19-03-07, 18:15
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fitilakias Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα κ παλι.
δεν λεω οτι επιμενω,κ σιγουρα δε γνωριζω περισσοτερα,απλα τα υπολοιπα ψαρια μου εκτος απο τις λαμπιντο ζουν καλα τον τελευταιο 1μιση χρονο χωρις καβγαδες,απωλειες,κτλ.
αυτο δε λεει οτι ειναι και καλα και δεν σημαινει τιποτα
Παράθεση:
το φλεγων ζητημα κ το ερωτημα μου ηταν περι ζευγαρωματος λαμπιντο.
σαφως κ θελω να βοηθηθω κ εχω μαθει πολλα απο το forum κ ουτε παριστανω τον εξυπνο αλλα δεν πηρα μια απαντηση για να προχωρησω τη διαδικασια
δεν εχω καταλαβει θες απλα οπως και δηποτε να γεννησουν τα labido η θες να φτιαξεις το 120αρι ενα ενυδρειο malawi με labido και απλα ρωτας για το ζευγαρωμα?τι απ τα δυο?
Παράθεση:
ετσι κ εφοσον δανειστηκα ενα καρφουρ ενυδρειο απο ενα πρωην χομπιστα απεριοριστα,εβαλα τις 3 λαμπιντο εκει.κ τωρα?
οταν λες τις εβαλες εκει?εχει στρωμενο φιλτρο μεσα?ειναι αδειο το τανκ?θα πρεπει να το διαμορφωσεις τι περιμενεις να τις βαλεις και μετα να αρχισουν να γεννοβολανε?
Παράθεση:
σαφως κ θαθελα να μαθω κ για τα υπολοιπα ψαρια μου,για τα οποια εχω λαβει πληροφοριες απο πετ σοπ
για να σου παν οτι τα ψαρια ειναι οκ μαλλον οι πληροφοριες που πειρες ειναι αμφιβολου ποιοτητος
Παράθεση:
αλλα αν καταφερω γεννα λαμπιντο,θα κανω ενυδρειο malawi,αυτος ειναι ο σκοπος
κατσε τα χεις παρει λαθος τα labido θελουν να τους δημιουργησεις ενα μικρο βιοτοπο malawi ωστε να παρεχεις ολα οσα χρειαζονται για να αναπαραχθουν εσυ πρωτα θες να γεννησουν και μετα θα φτιαξεις ενυδρειο malawi
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01530 seconds with 11 queries