Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2444  
Παλιά 08-01-11, 19:07
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Είπα εγώ ότι έχω γαρίδες για δώσιμο???
Ρε συ Βokostas (μια που θα φέρεις γαρίδες για τον tsoum) φέρε αύριο στη συνάντηση και για ΄μένα καμιά εκατοστή,μερικά angistrus,μερικά αγγελόψαρα,ότι έχεις από ροδόστομους και cardinal,μερικά corydoras και όλες τις ανούμπιές σου καθώς και ότι red moor έχεις,αλλά και τα λιπάσματα και τις τροφές για να μη σου πιάνουν χώρο.....και μη αρχίσεις να διαμαρτύρεσαι ότι δεν είπες,πώς τα παραπάνω δεν τα έχεις για δόσιμο....γιατί στην ''αφοπληστική'' ερώτηση του tsoum...''αφού είπες θα δώσεις''.Οχι?..... συναίνεσες.Οχι? .
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drbig Εμφάνιση μηνυμάτων

Ποιος? Τι?? Ειπε ο Γαιδαρος τον πετεινό κεφάλα?? Που σε ρε Χαραμάδα μου την λέει η Bibi-bo!

Μωρή κακίστρα Bi-Bi-Bo γιατί κοροιδεύεις τον Χαρούλη.....ξέρεις τι χρόνοα και χρήμα ξόδεψε για να φτιάξει αυτό το ''εκπληκτικό κορμί'' που διαθέτει???
Ξέρεις πόσες αμέτρητες ώρες τσάκιζε παΐδια και κοψίδια σε Σολομονίδιδες και Κληματαριές???
Ξέρεις τι ατελείωτους αγώνες έδωσε με ''σαρδένια,ποδαράκια και νταμάρια'' σε Τσαρουχάδες και Μπαλίδες???
Ξέρεις ότι ''χτένιζε τα κανταΐφια'',πρίν τα τσακίσει,ότι ''ξάπλωνε στα καναπεδάκια''πρίν τα εξαφανίσει,ότι ''ξεσκόνιζε τους κουραμπιέδες''πρίν τους κατατροπώσει,ότι ''σκαρφάλωνε στούς κορμούς'' πρίν τους μασουλίξει,ότι ''ζητούσε χαρτζιλίκι απ'τους μπαμπάδες'' πριν τους καταβροχθήσει και ότι έκανε ''καμάκι στις αφρικάνες'' πριν τις καταπιεί ολόκληρες....και όλα αυτά στα μεγαλύτερα ζαχαροπλαστεία της πόλης???
Ξέρεις τι αμέτρητες ''μάχες'' έδινε στην τουαλέτα του σπιτιού του μετά από όλα τα παραπάνω???
Ξέρεις ότι είναι το ''ίνδαλμα'' του tsoum???
Ρισπέκτ...πλιζ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 08-01-11 στις 19:07 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01638 seconds with 11 queries