Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 30-06-16, 17:34
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

2 πραγματα εχει για να την ριθμισεις, ενα διακοπτακι πισω που λεει 24ωρες-12ωρες.. και ενα κουμπι επανω..
το διακοπτακι αφορα μια λουπα , ειτε 12 ειτε 24 ωρων.. απο εκει και περα την ωρα που θα πατας εσυ το κουμπι θα ταιζει η ταιστρα καθε μερα. ειτε θα δουλευει ανα 24 ωρες, δηλαδη οταν πατας το κουμπι θα ταιζει εκεινη την ωρα και καθε 24 ωρες ,ενω αναλογος με το 12ωρο.. ευκολη πολυ ειναι..
ομως εαν μπορεις να παραγγιλεις απο ebay θα βρεις σιγουρα κατι καλυτερο σε αυτα τα λευτα..
υγ. μεσα στην συγγεκριμενη ταιστρα , εχει ενα μικρο και ενα μεγαλυτερο δοχειο για τροφη.. το μεγαλο δοχειο , το γεμιζω μια στο τοσο και πραγματικα δεν τελειωνει..
μου παει πανω απο 2 μηνες

υγ. την δουλευω με θριματισμενα flakes, δεν εχω ιδεα πως θα ανταποκριθει σε αλου τυπου τροφες.
υγ.2 μπορει οι αλλες να ειναι καλυτερες, απλα αυτην εχω, και την δουλεια μου την κανω.. και απλα δινω πληροφοριες για αυτην επειδη την δουλευω καιρο.
δεν σημενει οτι την προτεινω. σιγουρα βρισκεις πιο καλες ταιστρες σε αυτα τα λευτα εαν το ψαξεις , απλα ετυχε να παρω αυτην επειδη την ειχε ενα πετσοπ στην γειτονια μου
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01295 seconds with 11 queries