Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 12-07-08, 12:47
Το avatar του χρήστη Teo
Teo Ο χρήστης Teo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-07-2008
Περιοχή: Πολύκαστρο,Κιλκίς
Μηνύματα: 324
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από _antonis_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Σωστός! Βάλε καμιά πέτρα τότε αν θές φυσικά και βλέπεις αν παίρνει και java λόγω μή λίπανσης κλπ. Ώστε είχες κι εσύ το πυθαράκι εκείνο ε; Λέω και εγώ, το να μήν έχει κάποιος πυθάρι στην αρχή είναι γρουσουζιά πλέον!
χαχα ναι οντως εχω λιγη java μαζι με τα κλαδεματα μου ηρθε αλλα ηταν μικροσκοπικη τωρα την αφησα στο χαλικι και εχει βγαλει παρακλαδια μεγαλωνει γρηγορα αλλα δεν παυει να ειναι μικρη..
-------------------------
Επισης εχω πολλα τι πολλα παρα πολλα σαλιγκαρια Physa spec και Planorbis corneus εχω απομακρινει πολλα σε 15αρι ενυδρειο με φιλτρακι και τα παρατηρω εχει μπολικη αλγη και μερικα φυτα..Ριχνω και επιτιδες αρκετη τροφη εχει μερικα χαλασμενα φυλλα και τα βλεπω σιγα σιγα να γινονται κοτζαμαν μαντραχαλοι
-------------------------
Θα ηθελα αν μπορειτε να μου προτεινετε την διαμορφωσει του aquascaping μου πχ. πως να αλλαξω τα φυτα κλπ κλπ. Εγω σκεφτομαι να σημαζεψω οσο μπορω την sessiliflora και μπροστα στην αλανα να βαλω καμια πετρα την hygrophyla polysperma την εχω καλα εκει στην γωνια πισω οπως και το κεραφυλλο στην επιφανια θα ηθελα μερικες συμβουλες και γνωμες για το aquascaping μου...
Ευχαριστω πολυ προκαταβολικα
__________________
Φιλικά,
Θοδωρής



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Teo : 12-07-08 στις 12:47 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01351 seconds with 11 queries