Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 04-11-11, 18:54
Το avatar του χρήστη beeromixalhs
beeromixalhs Ο χρήστης beeromixalhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-08-2010
Περιοχή: Ηρακλειο
Μηνύματα: 788
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanps Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι δεν εχω.Το περιμενω απο τον Αυγουστο.Καθε βδομαδα ο πετσοπας ολο θα φερει και μειναμε στο θα.Αλλα εχω βαλει δυο φυτα που δεν ειναι στην φωτο που εχουν πυκνο φυλλωμα και πιστευω θα βολευτουν εκει μια χαρα τα ψαρακια μου.Πηγα τωρα και της εβαλα και το θερμοστατη να σκασει απο την ζεστη,μπας και γεννησει.

Ασχετο...απο τοτε που τους εδωσα αρακα,δεν θελουν καθολου την κλασσικη ψαροτροφη τους (εχω 5 διαφορετικες ψαροτροφες).Προτιμουν τον αρακα.Σημερα τους εριξα για πλακα λιγο λαλαγγι μανιατικο και το εκαναν να!Ξερω οτι δεν κανει,αλλα το τρωνε βρε παιδι μου!!
Για βάλε μια αγγελία μήπως κανένας συνχομπίστας από τα μέρη σου έχει να σου δώσει λίγο. Moss επίσης αν είχες είναι καλό για να κρύβονται.
Σίγουρα θα έχεις απώλειες (ακόμα και με το κερατόφυλλο) τώρα η νεκροψία θα δείξει κάτσε να γεννήσει με το καλό Πρόσεχε μη τα ζεματίσεις σιγά σιγά ανέβασε τη θερμοκρασία. Μη το πας από τους 22 στους 25 μέσα σε μια ώρα.
Αρακά τους δίνω και εγώ που και που καλό τους κάνει. Δεν έχουν σταματήσει να τρώνε τις άλλες τροφές.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 11 queries