Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 18-10-08, 12:09
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Guderian Εμφάνιση μηνυμάτων
και βεβαία ακούω.. και μαθαίνω αυτά που μου λέτε.. αλλά... το όνομα πώς ακριβώς το λένε ... δεν αλλάζει κ τίποτα .. φυσικα και αλλαζει...το ονομα μας λεει ποιο ψαρι ειναι και βρισκουμε τι απαιτησεις εχει....και εξάλλου τόσο καιρό έχω το ψάρι τι να κάνω ? να το πετάξω? υπαρχουν πολλες λυσεις εκτος απο το να το πεταξεις...να το βαλεις π.χ. σε αλλο ενυδρειο..να το χαρισεις σε καποιον που εχει ενυδρειο με χρυσοψαρα..η να το πας πισω στο πετσοπ και να παρεις κατι αλλο...

κρίμα δεν έχω φωτογραφική μηχανή για να βγάλω καλή φώτο.. με το κινητό δεν γίνετε.ε μια αναζητηση στο google μπορεις να μας πεις για ποιο ψαρι προκειται..

και κάτι ακόμα? τι εμποδίζει αυτό ήσυχο ψαράκι? χαλάει την χημεία του ενυδρείου? τα ψαρια δε χαλανε τη χημεια του νερου....δε λεμε οτι κανει κακο το ψαρι στο ενυδρειο αλλα οτι το ενυδρειο σου μπορει να κανει κακο στο ψαρι...λέτε είναι του κρύου νερού αλλά και στο ζεστό μια χαρά το βλέπω..το αν ειναι μια χαρα η στρεσσαρεται δε μπορεις να το δεις παντα.... ήτανε το μόνο ψάρι που δεν το πείραξαν οι αρχικές ""αρρώστιες"" του ενυδρείου. γιατί έβαλα τα ψάρια μετά απο 4 ώρες απο τότε που ξεκίνησα το ενυδρείο.
το οτι ενα ψαρι ειναι ανθεκτικο δε σημαινει οτι μπορουμε και να το ταλαιπωρουμε
αυτα...φιλικα!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01492 seconds with 11 queries