Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 20-05-12, 21:28
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

αληθεια πηστευεις οτι σε ηρωνεβομε ?????

μαλλον κανεις λαθος ολα τα ψαρια της πεζουνε οπως λες απλα νε νεον δεν θα εχεις το ιδιο προβλημα οσο μια ποιο αγρια κυχληδα ασ πουμε τα νεον ισα ισα κυνηγιουντε λογικο να υπαρχει ιεραρχεια

οσο για τα ποστ καντα οσο μεγαλα θες φιλε μου εγω σου ειπα να τα μικρινης για να μη μιλας μονος σου και να σου απαντανε σε αυτα που ρωτας

τωρα τις τιμες σου δεν της λες τελειες ιδικα για νεον

ph 6,9-7
kh 6
gh 4
nh4/nh3 0
no2 0
po4 0



λειπουν τα no3 ειναι πολυ συμαντικα θα μας δειξουν πολλα

το στάνταρ
αν ήμουν γνωστός κάποιου εδώ μέσα η απαντήσεις και το γλύψιμο θα πέφταν βροχή επίσης και αν ήμουν παλιός στο forum δεν θα είχα αμφιβολίες για το κλείδωμα lol αυτό ισχύει σε όλα τα forum το έχω δει και εδώ μέσα.

ε ρε κόμπλεξ σε όλα τα hobby.. αλλα και σε όλη την ελλάδα


οσο για αυτο δε το σχολιαζω καν σαν να μην το ειπες δεν υσχηει κατι τετειο εδω μεσα εδω σου απαντανε αμα ξερουν αλλα με τοσο μεγαλα ποστ μεχρι να το διαβασουν ξεχνανε τη ρωταγες ειναι απλο


τσακονοντε για την ιεραρχεια απλο ειναι κοπαδοψαρα οσο περισοτερα τοσο μεγαλητερη ασφαλια νιοθουν και λιγοτερη επιθετηκοτητα και στρες βεβαια τους νεους χομπιστες τους ξεγελαει το μικρο μεγεθος τους και τα βαζουν σε μικρα ενυδρεια και αυτο ειναι λαθος
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries