Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 20-06-10, 22:46
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
πανο αληθεια απο φιλτρανση τι γινεται?? και θερμοκρασια επισης ??
ειναι το resun ενυδρειο με φιλτρο στο καπακι...ειχα ετοιμο σιποραξ απο το τροπικο θαλασσινο.
η θερμοκρασια στο σπιτι ειναι 29 το πολυ ..εχω και αιρ-κοντισιον...οποτε δε νομιζω οτι θα αντιμετωπισω προβλημα..αν χρειαστει ανεμιστηρακια..
οτι εχω παρει απο ανεμωνες και ζωντανα ειναι απο τα ρηχα που ξερουν να μενουν σε υψηλες θερμοκρασιες...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
To Cladocora caespitosa ζει μιά χαρά στα ρηχά, το έχω συναντήσει πολλές φορές.
Α ρε άτιμο πλάσμα άμα έμενες κοντά κάθε μέρα θα βούταγα να σου φέρω μπιχλιμπίδια της θάλασσας .
χαιρομαι για τους πολυποδες..ελπιζω να πανε καλα....μακαρι να ησουν εδω..αλλα και απο εκει βγαλε οτι θες απο σεπτεμβρη και στειλτο με κτελ...
πρεπει να επιστρατευσω ψαραδες εδω...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
πολυ ομορφο φιλε μου... αν μπορεις πιασε και μερικες γαριδουλες να δεις πολυ κινηση εκει μεσα...
παντος μπραβο σου, πολυ καλο....
εχω αμετρητες μικρες που κρυβονται...να δουμε που θα βρω μεγαλες που βγαινουν και τη μερα...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο, βάλε και κανα βιντεάκι να δούμε τις πέρκες
ειναι λιγο ντροπαλες και τις εχω σε βιντεο ομως οχι σε σκηνη καυγα...εξαλλου κρατα ελαχιστα δευτερολεπτα...η μια αποχωρει γρηγορα σχετικα...καθε μια εχει τη δικια της πλευρα στο ενυδρειο.
οι επιδειξεις απο τις σαλιαρες ειναι επισης θεαματικες...αυτες θα τις ανεβασω καποια στιγμη σε βιντεο

σας ευχαριστω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01537 seconds with 11 queries