Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #181  
Παλιά 04-04-14, 11:10
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ

Καλημέρα σε όλους κι ευχαριστώ για τις κριτικές σας και τις ευχές σας.Αδελφέ μου Κλεόβουλε την ώρα που φωτογράφιζα τράβηξα κι ένα βίντεο για να δοκιμάσω να το ανεβάσω αλλά δεν τα κατάφερα. Χρήστο μου η άμμος στα 700 λίτρα και σε διαστάσεις 1,80 x 0,60 είναι 55kgr carat6, μήπως επειδή το Dow που έχω βάλει είναι 3άρι σου φαίνεται πολλή.Σπύρο μου έχεις δει ενυδρεία μου κι έχεις καταλάβει πόσο αγαπώ τα ψάρια και σαν παιδί τρελένομαι και θέλω ''κι άλλο κι άλλο......'' αλλά αυτή τη φορά δεν είναι σαν τις προηγούμενες γιατί την αγάπη μου την πλήρωσα με πόνο και 53 ψάρια με τη ζωή τους.Τα μόνα που θα μπουν είναι 5 eretmodus cyanostictus Kigoma!!! Φίλε μου Βασίλη θα ευχαριστήσω εσένα κι όλους τους άλλους με πλήθος φωτογραφιών.Το επιχείρησα χτες αλλά ο σύνδεσμος που έβαλα δενήταν σωστός τελικά.Γιώργο σ' ευχαριστώ πολύ,εκτός από φίλος είσαι παλαιότερος από εμένα στη λίμνη και τα λόγια σου μου δίνουν χαρά.Σε περιμένω να το δείς από κοντά πίνοντας τον καφέ σου! Χρηστάρα μου αφού έχεις αδυναμία στα ikola γιατί δεν επιχειρείς να 'ρθεις κι εσύ κοντά μας και να γίνεις και Αφρικάνος;Θα το συζητήσουμε στη συνάντηση μας.Θα σας παραθέσω ένα σύνδεσμο που είναι το άλμπουμ του ενυδρείου με φωτογραφίες από την εποχή που ξεκίνησε το στήσιμο του μέχρι σήμερα.Αν δεν λειτουργήσει θα κλικάρετε στηνκορυφή της σελίδας αυτής στο Community μετά στο Pictures & Albums και μετά θα δείτε το ενυδρείο με πέτρες και θα κλικάρετε δις στον τίτλο του.

http://www.aquatek.gr/vb/album.php?albumid=769
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries