Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 01-07-15, 12:14
Mokatsino Ο χρήστης Mokatsino δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-10-2013
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Καλησπερα,

Ταιζω μια τροφη που εχω παρει απο ενα πετσοπ για τροπικα πολυχρομα ψαρια .. ειναι μπαλακια τα οποια δεν βουλιαζουν οποτε δεν εχουν και υπολοιματα..καθε μερα καμια 7-8 μπαλακια και για τα 2 ψαρια..

Ανεμωνες ταιζω γαριδα καθε 4 μερες περιπου πλεον, μπορει και παραπανω.. Πριν ταισω τις ανεμωνες δινω και λιγη γαριδα στα ψαρια γτ πανε κ χωνοντε στις ανεμωνες.

Αλλαγες νερου γυρω στα 20-25% NSW καθε περιπου 15-20 μερες.. θερμοκρασια ειμαι καπου στα 23-25..

Επισης βοηθεια γτ μου εχει τελειωσει ο φοσφορος.. εχω μονο τον phosguard της sachem ο οποιος ειναι πολυ δυνατος νομιζω. Και μου τελειωσαν και τα καλτσακια οποτε πρεπει να παραγειλω.. Μια φορα ειχα παραγειλει απο ενα μαγαζι στον πειραια δεν ξερω αν κανει να πω ονομα λογω διαφημησης (?) .. εχετε κατι να προτεινετε απο φοσφωρο χοντροκοκο καλητερα οσο γινετε? Η να προτεινετε καποιο μαγαζι αν επιτρεπετε το ποσταρισμα ονοματος..

Το σκιμμερ το ψιλοεψαξα αλλα δεν εβγαλλα ακρη. το ξεσεταρα και το ξανασεταρα αλλα τα ιδια.. καμια ιδεα? λετε να το στειλω αθηνα η δεν αξιζει?

Ακομα δεν εχω αξιοθει να παω να μαζεψω καμια πρασιναδα κ κανα ερημητακι..

Ευχαριστω πολυ ..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01323 seconds with 11 queries