Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #72  
Παλιά 29-03-15, 20:04
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stella Εμφάνιση μηνυμάτων
καρπαζοισπρακτορας θα υπάρχει πάντα με κρυψώνες η μη .
Φυσικά και θα υπάρχει... ΔΕΝ έγραψα κάτι διαφορετικό. Η ιεραρχία άλλωστε... αυτό σημαίνει. Το θέμα είναι ότι... θα πρέπει να υπάρχει η οριοθέτηση και χωρίς τα σημεία αναφοράς (εν προκειμένω ρίζες)... αυτό ΔΕΝ είναι εφικτό.
Εγώ πιστεύω τα ψάρια ήταν τότε πιο ανθεκτικά κοιτουσα τα φίλτρα μου κάθε εξάμηνο να μην μιλήσω για αλλαγές.
Το ότι εσύ έκανες λάθη που τα ψάρια συγχωρούσαν... ΔΕΝ σημαίνει ότι τα τωρινά ψάρια... ΔΕΝ το κάνουν.
το μόνο που έβλεπα ήταν αυγά στο θερμοστάτη τροφές δύο το πολύ, ψάρι αδύνατο η να κρύβεται πότε .δεν είχα . δεν λέω ότι τα μεγαλωσα σωστά λέω απλά ότι σ χωρούσαν πολλά αυτό κ ονομάζω ανθεκτικά.
Τα ίδια λέμε... ακριβώς από πάνω το έγραψα.
για το μπλουμ αμέσως , συμφωνώ απόλυτα δεν μπήκαν στην καραντίνα επειδή δεν την είχα καθαρίσει μετά το θάνατο του ψαριού! !!
-------------------------
οκ για το θέμα το επιασα .ευχαριστώ !!!!!
-------------------------
Για τις συνέπειες ναι τις σκέφτηκα λόγω της διαφοράς μεγέθους ήταν από τα πρώτα θέματα που διάβασα !!!
Αφού τις σκέφτηκες... γιατί προχώρησες στην αγορά;
Νομίζω με έπεισε η γνώση κ άποψη κάποιου παιδιού νομίζω λέγεται κόκκινος.
ΔΕΝ γνωρίζω σε ποίον αναφέρεσαι... ούτε τι γνωρίζει για τους δίσκους. Στα forum γράφουν πολλοί... με το σύνολο σχεδόν... διαφωνώ.
-------------------------
Για τα τζάμια γράφω όχι σκέτα κ με τι έχει.
-------------------------
εγκληματισμενοι δισκοι δεν θα έρθουν στο χέρι
ΔΕΝ έγινε αντιληπτό αυτό.

όπως κ να έχει έχω δυο.
-------------------------
Δεν ξέρω αλήθεια βρε Νικόλα αν το πάω λάθος.
Ότι έχω δει το έχω γράψει και είναι εδώ... το πας πάλι από την αρχή και το διαβάζεις.
γγράφω συνέχεια ότι δεν έχω εικόνα από άλλο ενυδρείο όπως σωστά θα έπρεπε να είναι! λίγο της ρίζες κάτω λίγο δεξιά η λίγο περισσότερ ες μάλλον εγώ φταίω που δεν το πιάνω παρόλο τις προσπάθειες σου που τονιζω άλλη μια φορά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ίσως μια εικόνα να βοηθούσε περισσότερο αν μπορείς στείλε μου του δικού σου η μία που βρίσκεις σωστή εσυ.
1. Παρακαλώ.
2. Είναι πολύ απλό... αντί να κοιτάξεις οποιοδήποτε ενυδρείο... ρίξε μια ματιά στο YouTube, να δεις πως είναι στο ποτάμι.
Ψάξτε λίγο το forum... τα περισσότερα είναι ήδη γραμμένα. Στο τμήμα των δίσκων υπάρχουν υπομνήματα... όπως το παρακάτω για παράδειγμα. -

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=43013
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01801 seconds with 11 queries