Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 23-06-11, 20:12
Το avatar του χρήστη ntak
ntak Ο χρήστης ntak δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-01-2010
Περιοχή: Κρητη
Μηνύματα: 97
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratigos24 Εμφάνιση μηνυμάτων
αχ0αχ0! Οχι δεν το λεω για αυτο, μια πλακα εκανα!
Δεν σου κανω πλακα.. αχαχαα αν τυχει ερθεις διακοπες στη κρητη στειλε κανενα μην να σ παρω να δεις το ενυδρειο μ πινοντας φραπε ή φρεντο αρκει να εχω ετοιμο το ενυδρειο οχι αδειο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για πλεκο δες εδω 2 που ισως ταιριαζαν στο ενυδρειο σου.
http://www.tsamisaquarium.gr/Selides...a_festivum.htm
http://www.tsamisaquarium.gr/Selides...ichopterus.htm

Οσο για τις αναπαραγωγες και λοιπα που ψάχνεσαι θα τα βρεις ολα μερα με την μερα με την επαφη σου με το ενυδρειο σου τα ειδη του ζουν σε αυτο.
Τα ειδη που διαλεξες ειναι συμβατα μεταξυ τους,οποτε ετοιμασε σιγα σιγα το ενυδρειο σου και θα τα λεμε στην πορεια βημα προς βημα.
ααα δεν προσεξα αυτο το σαιτ γμτ .. απο εκει εμαθα να φτιξω το ενυδρειο μου .. πωωω ντρεπομαι ...
σε λιγο θα αρχισω να μελετησω κι βλεπουμε μετα..
θα τ ξαναπουμε παλι εδω ... παλι σε ευχαριστω πολυ dimis
-------------------------
Γεια σας παιδια κ παλι ..

Πριν απο λιγη ωρα εκανα μια βολτα στο πετ σοπ στη γειτονια μου κ για να δω τα ψαρια εκει ειδα τα ζερβια κ πλακοστωμο.. ρωτησα τον κυριο που ηταν εκει ποιο απο αυτα ειναι θυληκο κ αρσενικο κ μου λεει αυτο ειναι αυτο ειναι αυτο ειναι .....μπλα μπλα μπλα μπλα .. κ με μπαρδεψε πολυ μου φανηκε σαν να του ειμαι κοροιδο!!! κι θα ηθελα να μου πειτε εσεις πως να καταλαβω οτι αυτο το ειναι αρσενικο κ θυληκο (Zebra danio) Επισης εκει περα ειδα το Πλατυς οι δυο απο αυτες η κοιλια ειναι φουσκομενες κ μου ειπαν οτι ειναι εγκυος...
Θελω τη συμβουλη σας παιδια γτ δν γουσταρω να με πιανουν κοροιδο ..
Οτι πληρωνω θελω να ξερω τι αγορασω..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ntak : 23-06-11 στις 20:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01577 seconds with 11 queries