Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 30-11-10, 15:15
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοίτα να δεις, 2 μικροί δίσκοι χωράνε σε 120 λίτρα, το θέμα είναι ότι οι δίσκοι πρέπει να μπαίνουν σε κοπάδια τουλάχιστον 6 ατόμων και ότι
μεγαλώνουν πολύ, οπότε, όπως θα σου πουν και οι δισκάδες, καλύτερα να μην ξεκινήσεις με 120 λίτρα και μόνο 2, ψάξε χώρο για μεγαλύτερο.
....και 'συ τέκνον Βρούτε ???? .
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Savou Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον παιδια εχω ενα 120 λιτρα ενυδρειο..Θελω να βαλω ενα ζευγαρι δισκους..Ειμαι σιατεθημενος να τους παρω οτι χρειαζεται για την καλη διαμωνη στο 120 λιτρο μου.χωρος για μεγαλητερο ενυδρειο δεν υπαρχει αλλα με τρελενουν οι δισκοι Απο τοτε που μπηκα στο χομπη ηθελα δισκους εχω φτασει εδω που ειμαι τωρα αλλα διστιχος δεν μπορω να παρω μεγαλητερο ενυδρειο οχι λογο λευτων λογο λευτων θα επερνα οτι χρειαζοντουσαν οι δισκοι αλλα λογο χορου οπως ειπα και ποιο πανω...!!Απλα θελω να φτειαξω ενα ενυδρειο με φυτα και ενα δευγαρι δισκους..Γινεται η οι δισκοι θα ειναι πολυ πιεσμενη σε μονο 120 λιτρα..??
Εχω περίπτωση φίλου (που δεν έχει καμία σχέση με το φόρουμ) που έχει εδώ και 4,5 χρόνια 4 δίσκους σε 120 λίτρα.
Και αυτός δεν είχε χώρο για μεγαλύτερο ενυδρείο.
Και αυτός δεν είχε μεγάλη οικονομική άνεση.
Και αυτός είχε πρίν,στο ίδιο ενυδρείο χρυσόψαρα.
Αυτός το τόλμησε....δεν είχε καμία απώλεια....και οι δίσκοι του είναι ''υπέροχοι''..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 30-11-10 στις 15:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01536 seconds with 11 queries