Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #153  
Παλιά 26-01-14, 21:59
Το avatar του χρήστη Skydiver
Skydiver Ο χρήστης Skydiver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: Αθήνα, Νίκαια
Μηνύματα: 1.093
Προεπιλογή

Φοβερή και η φετινή συνάντηση!!!!!!! Μαζευτήκαμε αρκετοί παλιοί και νέοι φίλοι και τα ξαναείπαμε από κοντά γιατί έχουν πονέσει τα δάχτυλά μας να τα λέμε μόνο από το φόρουμ. Μακάρι να υπήρχε η δυνατότητα να τα λέμε πιο συχνά αλλά σίγουρα οι υποχρεώσεις όλων μας είναι πολλές.
Θέλω να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου τον Γιώργο για τις υπέροχες πίτες του (+1000 / Γιώργο στα γενέθλια της μικρής ίσως σε ενοχλήσω... ) και φυσικά τον Ιγνάτιο και τον Σταύρο για την κίνηση αυτή να μας ομορφύνουν την βραδιά με τα δώρα τους !!!!!! Μπράβο παιδιά!!!!! Υπέροχη κίνηση. Πραγματικά σας θαύμασα σαν επαγγελματίες σίγουρα, αλλά πολύ περισσότερο σαν άτομα που πραγματικά αγαπούν το χόμπι και την παρεούλα μας (GAB). Οι καιροί όλοι ξέρουμε ότι είναι δύσκολοι και ιδιαίτερα για τις μικρομεσαίες επιχειρήσεις. Η κίνηση αυτή που κάνετε λέει πολλά...

Να ευχηθώ καλή χρονιά σε όλο τον κόσμο και καλές δουλειές στα παιδιά (Σταύρο - Ιγνάτιο)!!!

ΥΓ Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι μέλος αυτής της υπέροχης παρέας!!!!!
__________________
http://tommytomato.rockinghamgateway.com/wp-content/uploads/2008/05/fish_animated.gif
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01315 seconds with 11 queries