Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 02-04-17, 22:12
Το avatar του χρήστη Yo13
Yo13 Ο χρήστης Yo13 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-04-2013
Περιοχή: Αρτα
Μηνύματα: 103
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
[B]ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΕΧΕΤΕ ΤΗ ΚΥΡΙΑ ΕΥΘΥΝΗ,
ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΤΕ
Το οτι ειπα ότι ένας γονιος ειναι ανευθυνος αν εκθεσει το παιδι του σε κινδυνο σημαινει δεν θα προστατεψω και εγω το παιδακι οταν πλησιασει το σκυλι μου?

Αν ήταν ετσι μεχρι στιγμης θα επρεπε να εχει δαγκωσει τουλαχιστον 3 παιδακια που πηγαν να την χαιδεψου και μπηκα μπροστα της να μν κανει καποια επικινδυνη κινηση και παραλληλα σταματησα τα παιδακια γτ οι γονεις τους ηταν περα βρεχει και κοιτουσαν τον ουρανο και ειχαν γυρισμενη την πλατη τους....αιντε ξυπνα επιτελους και νιωσε οτι ολοι εχουν υποχρεωσεις και ευθυνες οχι μονο καποιος που εχει εναν σκυλο, τι δεν καταλαβαινεις πια απο ολα αυτα που σου λεω και σου ξαναλεω οτι και η εκπαιδευση ξεκινησε για την προστασια των γυρω μου....καθεσαι λες λες και στο πατο ουσια 0 αφου για τα οσα μου εχεις πει μεχρι τωρα τειρω τα παντα και παντα σκεφτομαι να προστατεψω τον αλλον, δεν της κανω εκπαιδευση να γινει δολοφονος
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
πως σου φαινεται?
ποσα μαθηματα έχετε κανει,ποσες φορες την εβδομάδα πηγαίνεις ή έρχεται ο εκπαιδευτής?
βασική υπακοή θα κάνεις,τι εντολές έχετε μάθει μέχρι τωρα?
Μια χαρα ειναι η εκπαιδευση και πολυ ενδιαφερουσα, της κανω βασικη υπακοη και ερχεται ο εκπαιδευτης 2 με 3 φορες την εβδομαδα, μαθαινει τις εντολες "Διπλα", "Κάτσε", "Κάτω" και "Μεινε", τα καταλαβαινει ολα μόνο στο "Κατσε" θελει δουλεια και αυτη την στιγμη ειμαστε ακομη στο σταδιο που μαθαινω τις τεχνικες της εκπαιδευσης, αν και γινεται σε εξωτερικο χωρο για να δεχεται και εξωτερικα ερεθισματα, ακομη γίνεται σε συγκεκριμενο χωρο η εκπαιδευση, σε 1 εβδομαδα περιπου αναλογα με την εξελιξη της θα την πηγαινουμε κανονικη βολτα και ταυτοχρονα θα εκτελουμε τις εντολες.

Μέχρι στιγμης έχω κανει κάπου στα 8 με 10 μαθηματα με τον εκπαιδευτη και σε καθημερινη βαση για μια ωρα με 40 λεπτα περιπου πηγαινω μονος μου μαζι με το σκυλι στο χωρο που εχουμε επιλεξει με τον εκπαιδευτη και κανουμε επαναληψη τις εντολες.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Yo13 : 02-04-17 στις 22:12 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01647 seconds with 11 queries