Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 31-08-11, 14:09
lazior Ο χρήστης lazior δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2011
Περιοχή: Giannitsa
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή

καλησπέρα ξεκινώ και το σταματώ κιόλας για έναν βασικό λόγο ότι αποκόμοισα την εντύπωση ότι εδώ κάποιοι νομίζουν ότι μιλάμε για θρησκίες ή για φιλοσοφίες και δεν δύναται κάποιος να κάνει χαβαλέ, ουδέποτε ειρωνεύτικα ΚΑΠΟΙΟΝ αλλά την κατάσταση, υπήρξα περιπεχτικός ΜΟΝΟ με μένα και με κανέναν άλλον αλλά εδώ νομίζω ότι δεν χωράει καν το χιούμορ, επ ουδενί δεν πίστευα ότι πρέπει να ψοφήσουν ή ότι άλλο με ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΤΡΟΠΟ σαν να μην κατανοώ ότι μιλάμε για ζωντανούς οργανισμούς άφησες να φαίνεται accnt τώρα πιθανόν λόγω ηλικίας να μην έχω τον χρόνο να διαβάζω όσο κάποιοι άλλοι, αλλά όπως και να έχει ζήτησα την όποια βοήθεια μπορούσε να μου παρασχεθεί για κάτι εντελώς άγνωστο και κάτι που σε μένα φαινόταν βουνό τώρα αν εσύ πιστεύεις όταν λέμε μου άφησαν ένα ενυδρείο εξ ανάγκης ότι άμεσσα χρειάζεται να διαβάσεις να μάθεις και όχι να πεις στον άλλο όπως (και τον ευχαριστώ για τον χρόνο του) έκανε ο kikos7 κοίτα κάνε πρώτα αυτά και αυτά για να επιβιώσουν τα ψάρια αρχικά κι μετά βλέπουμε και ότι πρέπει να διαβάσω δύο ή και περισσότρα βιβλία ε συγνώμη μιλάμε για άλλους κόσμους επαφής που ενδεχόμενα ο δικό σου να είναι ο ορθός πλην όμως απέχει πολύ από το πνεύμα μου και από την στάση ζωής χείρα βοηθεία τίνει κάποιος να προσφέρει όταν του ζητηθεί και δεν κομπάζει με κάποιον για το τι κατάφερε...
ευχαριστώ από καρδιάς όσους προσέφεραν άποψη να με βοηθήσουν τώρα το τι θα πράξω ελπίζω να βρω μια άκρη σταδιακά......
α και στον κ. accnt όταν κάνεις κάποια παρανομοία όποια να είναι αυτή και συνομιλείς με έναν νομικό φίλο γιατί μέσα σου φλέγεσε ( ΟΧΙ σαν πελάτης του ) δεν νομίζω να σου λέει ΔΙΆΒΑΣΕ ΤΟΝ κ.Πολ.Δ. ή όποιον άλλο νομικό κώδικά παρά σου λέει τα επιφανειακά και παραπέρα εντριφείς εσύ πηγαίνοντας σε κάποιον δικηγόρο ως πελάτης το ίδο ισχύει και σε γιατρούς κ.λ.π. ή γνώση μεταδίδεται καλόπιστα και ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΧΟΜΠΥ
συγνώμη για την κατάχρηση του χώρου και του χρόνου σας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01560 seconds with 11 queries