Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 09-10-10, 15:34
Το avatar του χρήστη ΑΝΤΩΝΗΣ35
ΑΝΤΩΝΗΣ35 Ο χρήστης ΑΝΤΩΝΗΣ35 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 02-09-2010
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΕΛΛΑΣ
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι αλλα αν δε διευκρινησεις οτι ειναι εκει...αναρωτιομαστε αν γερασαμε κιολας......
να σου ζησουν! και στο 1ο και στο 2ο αλμπουμ..3η φωτογραφια...ειναι τρικ της φωτο?? ή εχει πολυ μεγαλα πτερυγια? βγαλανε και δισκους long fin??
Το τριτο στη φωτο ειναι οπως το βλεπεις.απο μικρο που το πηρα ηταν λιγο διαφορετικο απτα αλλα με μεγαλα πτερυγια κ το σχημα δεν ηταν τοσο στρογγυλο.δεν ξερω γιατι.αλλα δεν με πειραζει ειναι πανεμορφο.ολα ειναι απο γερμανια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
http://www.aquatek.gr/vb/album.php?albumid=391

Ποσο χρονων ειναι? Ποσο μεγαλα σε μεγεθος? Μου φαινονται μικρα αλλα το ματι τους μαρτυραει οτι ειναι μεγαλυτερα σε ηλικια και το σχημα τους δεν ειναι τοσο στρογγυλο! Ισως να ειναι και οι φωτο!!!

Να σου ζησουν
το μεγεθος ειναι περιπου 12 εκατοστα χωρις την ουρα.τρια χρονων πανω κατω.εχω κ ενα μικρο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα θα ηταν να εκανες μια παρουσιαση του ενυδρειου που τους φιλοξενεις ακολουθωντας το
http://www.aquatek.gr/vb/showpost.php?p=466287&postcount=1,στις Παρουσιασεις.
το ενυδρειο ειναι το ριο 300 της juwel.τα διατηρω σε νερο βρυσης.εχω ph 7.5 kh 11 gh 14.νιτρωδη κ αμμωνια μηδεν νιτρικα περιπου 5.φυτα λιγα.εχω μια ριζα μεσα γεματη με αλγη μαυρη που ειναι σαν φυτο περιπου 15 εκατοστα εχει φτασει πως λεγετε δεν θυμαμαι.αυτη πρεπει να ρουφαει ολα τα νιτρικα.θερμοκρασια 29-30.αλλαγες καθε 10-15 μερες 40%.αρρωστιες δεν ειχα ποτε ουτε απωλεια.φιλτρα δυο ενα εξωτερικο κ ενα εσωτερικο.γενικα δεν εχω προβληματα.τα δισκακια τρωνε σαν γουρουνακια αλλα δεν τα ταιζω πολυ.κανα δυο φορες τη μερα.αυτα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΝΤΩΝΗΣ35 : 09-10-10 στις 15:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01642 seconds with 11 queries