Θέμα: ΞΕΚΙΝΑΜΕ
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #51  
Παλιά 03-11-11, 18:25
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

να σου πω τι θα εκανα στη θεση σου.θα αλλαζα το πανω ξυλο του επιπλου με αλλο,λιγο πιο χοντρο και ακριβως στα μετρα του ενυδρειου.

στη χειροτερη αν αυτο δεν συμφερε οικονομικα θα προσθετα ενα πιο χοντρο κομματι ξυλου σαν ταβλα 3-4cm παχος τουλαχιστον (στα μετρα του ενυδρειου παντα) πανω απτο υπαρχον του επιπλου,απο πανω ενοειται λαστιχο(το καλυτερο για τοσο βαρος νομιζω) και οχι γυαλι στο ξυλο, και το ενυδρειο θα παταγε εκει πανω.

ολα αυτα προυποθετουνε βεβαια οτι το επιπλο ειναι γερο και μπορει να σηκωσει το βαρος.γιατι μην ξεχνας μιλας για σχεδον μισο τονο νερο,συν την αμμο,συν πετρες κλπ....

ειναι πολυ βαρος

το καλυτερο ειναι η πρωτη λυση,αλλα και η δευτερη μπορει να δειξει ομορφα αν γινει σωστα.

αφου το εφτασες μεχρι εδω και φαινεται οτι μπορει να γινει καλο ειναι κριμα να βιαστεις τωρα και να κανεις καμια πατατα.εγω την πατησα ετσι γιαυτο στο λεω
βεβαια στη δικια μου περιπτωση ητανε 160λιτρα οχι 430.αλλα σκεψου αν την πατησα εγω στα 160 τι μπορει να παθεις στα 430+...

και μπορει να μη ραγισει αμεσως,μπορει να το γεμισεις να το αφησεις καμια ωρα η και μερα και ξαφνικα νακουσεις ενα κρακ!

θα ψαχνεις να βρεις αν το εκανε η καρδια σου η το ενυδρειο.η και τα δυο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01440 seconds with 11 queries