Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 06-01-17, 20:02
tnick Ο χρήστης tnick δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-05-2011
Περιοχή: Alexandroupolis
Μηνύματα: 290
Προεπιλογή

Καλη χρονια!! Υγεια να χουμε και λεφτα να ξοδευουμε στα ενυδρεια και σε οτι αλλο αγαπαμε! Λοιπον ελειπα ταξιδι και σημερα ηρθα πριν κανα δυωρο! Τα jebao κατεφτασαν αλλα παντα θα υπαρχει ενα αλλα! Η παροχη ρευματος ειναι uk οποτε σε αναμονη ξανα για να παρω ανταπτορες! Τωρα τ χαζομαρα παιζει να τν εκανα και γω στη παραγγελια. Αλλα anyway! Για μετρησεις δεν εκανα ακομα απο αυριο θα ενημερωσω!


Sent from my iPhone using Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tnick Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλη χρονια!! Υγεια να χουμε και λεφτα να ξοδευουμε στα ενυδρεια και σε οτι αλλο αγαπαμε! Λοιπον ελειπα ταξιδι και σημερα ηρθα πριν κανα δυωρο! Τα jebao κατεφτασαν αλλα παντα θα υπαρχει ενα αλλα! Η παροχη ρευματος ειναι uk οποτε σε αναμονη ξανα για να παρω ανταπτορες! Τωρα τ χαζομαρα παιζει να τν εκανα και γω στη παραγγελια. Αλλα anyway! Για μετρησεις δεν εκανα ακομα απο αυριο θα ενημερωσω!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Σημερα μπηκαν τα γουρουνια της τζεμπαο σε λειτουργια (ευτυχως βρηκα ανταπτορακια) .Τελικα τοσους μηνες εκαιγα τσαμπα το ρευμα μου... τωρα καταλαβα τι ειναι κυκλοφορια!

Μετρησεις εκανα ειμαι οπως ημουν με αμμωνια 0.5 και τα αλλα σταθερα μηδεν.

Μου εκανε εντυπωση τωρα που ελλειπα 5 μερες το καπακι του σκιμμερ μου δεν ειχε φουσκες ηταν αδειο με κατι μαυρα κομματακια μονο... δεν εχω αλλαξει κατι στο τροπο που το δουλευα μονο εχω βαλει τν ανθρακα και τν αντιφοσφορο μεσα και τον αερα τον εχω στο φουλ. Γιατι συμβαινει αυτο;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tnick : 06-01-17 στις 20:02 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01542 seconds with 10 queries