Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 01-12-16, 16:55
Το avatar του χρήστη Bill-Samos
Bill-Samos Ο χρήστης Bill-Samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2012
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή

Αγαπητε συνονοματε Αγιε...Καθομαι αρνταν στην καναπεδαρα μου με το λαπτοπ στα χερια,πινω τη μεσημεριανη φραπεδια με απειρες ζαχαρες και σερφαρω...Κοιταω απ το παραθυρο που σιεται το συμπαν απ το βορια και βλεπω το εξωτερικο θερμομετρο που δειχνει 1C..Τσιγαρα για δυο μερες οκ οποτε δεν παιζει να ξεμυτησω ουτε γι' αστειο..και πανω που αρχιζω και γλαρωνω για τη μεσημεριανη σιεστα,πεφτει το ματι μου στο ποστ αυτο..και αρχιζω να προβληματιζομαι..Τι να μου φερεις..τι να μου φερεις...Ξερεις κατι..?Επειδη δε γουσταρω υποχρεωσεις μη φερεις τιποτα..Δε λειπει κατι αξιο λογου ετσι κι αλλιως..Αλλα αμα θες αμετι μουχαμετι να φερεις κατι για το καλο..εκει απεναντι στην πλαγια βλεπω κατι πιτσιρικια..ξεκαλτσωτα τα βλεπω..τρυπωμενα στην αγκαλια μιας γυναικας που δεν προσπαθει να τα ζεστανει..ξερει οτι ειναι ματαιο..και ενας ταλαιπωρος φουκαρας απο διπλα κοιταει ψηλα..ή που χωνει μπινελικια στους αγιους ολους χριστιανους και μουσουλμανους,εσου συμπεριλαμβανομενου, ή που προσευχεται να κοψει το χιονονερο και να πεσει ο βοριας μπας και τη γλυτωσει το τσαντιρι του..Τους βλεπεις?Ε αμα τους βλεπεις κανε οτι πρεπει..
Δε ηθελα να το βαρυνω..αλλα σημερα ειναι μια πολυ δυσκολη μερα για καποιους και το πρωτο πραγμα του πηγε το μυαλο μου οταν διαβασα το ποστ ηταν αυτο..Καλες γιορτες σε ολους
ΥΓ Αν επιμενεις τελος παντων ,επειδη ημουνα και γαμω τα παιδια φετος,να φερεις κατι συμβολικο..ενα YAMAHA MT-09 δε με χαλαει..
__________________
''Κανεις δεν μπορει να στησει μονο ενα!!!''
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01533 seconds with 11 queries