Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #266  
Παλιά 02-11-16, 23:46
Το avatar του χρήστη gouliermos
gouliermos Ο χρήστης gouliermos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2016
Περιοχή: ΡΕΘΥΜΝΟ
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Εμφάνιση μηνυμάτων
Όποιος έχει και ξέρει κάποιον άλλο τρόπο ας μας πει κάποια πράγματα,
όπως πχ αν μπορούμε να ψωνίσουμε από το εξωτερικό όπως μπορούμε με την revolout ή με το paypal, πόσο το κόστος απόκτησης, το revolut και το paypal είναι δωρεάν , πόσο είναι η χρέωση για μεταφορά χρημάτων , πχ το revolut έχει 1 Ευρώ η κάθε φόρτιση ή το paypal έχει πάγιο αλλά και ποσοστό και στα 60 Ευρώ φόρτιση από όσο θυμάμαι το κόστος είναι γύρω στα 4 Ευρώ, το paypal όμως έχει διαθέσιμα τα λεφτά σε λίγα λεπτά ενω το revolout σε 2-3 ημέρες .
Αν κάποιος έχει τέτοιες πληροφορίες ας μας τις πει.
Παιδιά εγώ σαν συχνος χρήστης του paypal αλλα και σαν τραπεζίκος που τα capital control μου έχουν φαεί τα συκωτια ξέρω οτι μπορείς να φορτίσεις το paypal σου στέλνοντας ένα έμβασμα μέχρι 1000€ το μήνα σε ένα λογαριασμό που σου δίνει (το paypal) στην DEUTCHE BANK (τα έξοδα απο eurobank είναι 1 ευρω΄) και μπορέις να κάνεις χρήση κανονικά σε όποιο κατάστημα θές, διαφορετικά απο ebay κάθε φορα που ζητειται χρέωση της καρτας για μεταφορα στο πορτοφόλι σου και άμεση πληρωμή του εμπόρου γίνεται έλεγχος αν το κατάστημα εμπίπτει σε επιτρεπόμενη εμπορική δραστηριότητα απο τα capital controls. Και τους δύο παραπάνω τρόπους τους έχω χρησιμοποιήσει. Επίσης νομίζω οτι το paypal δεν μου κράτησε κατι όταν το φόρτισα με έμβασμα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01636 seconds with 11 queries