Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #484  
Παλιά 01-11-16, 16:23
Το avatar του χρήστη leonardos
leonardos Ο χρήστης leonardos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2015
Περιοχή: Πρεβεζα
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
-----------------------------------------------------------------------
γεια σου λεων!
ξέρω οτι με την πεταλούδα δεν είστε φίλοι και δεν θα επιμείνω,απεναντίας με το δικό μου ρεεφ που αν μου δοθεί η ευκαιρία θα ξαναπροσπαθησω να βάλω!
δεν χρειάζεται να εχεις απταιζιες για να βάλεις πεταλούδα!
η πρόληψη πολλές φορές είναι καλύτερη από την καταστολή!
η πεταλούδα τρώει και κατεψυγμένη οπότε δεν είναι δύσκολο το τάισμα της αρκεί να τρώει όταν την πάρεις! ασφαλος και δεν χρειαζεται να εχεις απταιζια!!!! και ναι καλο ειναι να τρωει αλλα αντε βρες... επισεις εχει ενα θεματακι που ειναι ανασταλτικο για μενα, χτυπαει σπυρογραφους και λεω να την αποφυγω οσο και αν μ αρεσει!!!
εγώ στο δικό μου έχω 4 wrasse που συνυπάρχουν αρμονικά χωρίς κανένα πρόβλημα! ναι αυτα που εχεις ειναι ηρεμα ψαρακια αλλα ειναι και τ λιτρα σου αρκετα οποτε λογικο ειναι να μην εχεις προβλημα
θα σου προτεινα να βάλεις οπωσδήποτε έναν melanurus και εναν hortulanus που είναι εξολοθρευτές και είναι εξίσου σημαντικά ψάρια! τα εχω κοιταξει Νικο αλλα και τα 2 ενδεχεται να χτυπησουν σπυρογραφους.. πρην παρω τον γιατρο τα ειχα κοιταξει και ο λογος που τληκα κατεληξα σε αυτον ειναι αυτος!! παρ ολο που θα επρεπε να ειχα καταλυξει γρηγοροτερα και για αλλο λογο, για τις καθαριστικες του ιδιοτιτες
καλή συνέχεια λεων!
γιαιτ μου λεει καθε τοσο οτι το μηνημα ειναι πολυ συντομο δεν μπορω να καταλαβω.... τελος παντων να προσθεσω 4 χαρακτιρες ακομα που θελει αβγδ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01786 seconds with 11 queries