Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #98  
Παλιά 28-10-16, 13:04
grpol Ο χρήστης grpol δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2016
Περιοχή: Κάντζα
Μηνύματα: 125
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από moradin Εμφάνιση μηνυμάτων
Το φίλτρο είναι αφημένο στο μπαλκόνι τουλάχιστον 2 χρόνια χωρίς να δουλεύει.
Το είχα ανοίξει τότε αλλά δεν είχα δει κάποιο ράγισμα σαν το δικό σου.
Ίσως να ήθελε φλάντζα, αλλά τότε δεν ήθελα να δώσω ούτε ευρώ χωρίς να είμαι σίγουρος ότι θα λειτουργήσει.
Εγώ θα έρθω το τριήμερο Πόρτο Ράφτη, αν θες το παίρνω μαζί μου και περνάς και το παίρνεις, γιατί ο Πειραιάς μάλλον σου πέφτει κομματάκι μακριά!
Δεν εχω μεσο μεταφορας, ισως ο πειραιας ειναι πιο ευκολος με τη συγκοινωνια. Αν δε σου κανει κοπο παρτο μαζι σου, αν βρω καποιον να με φερει θα ερθω να το παρω.
Σε ευχαριστω παρα πολυ, δεν εχεις καμια υποχρεωση και ομως βαζεις πλατη για εναν αγνωστο, να εισαι καλα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geotron Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι δεν πας αυριο πρωι στο κοντινοτερο -απο το μαγαζι του - αστυνομικο τμημα να τους εξηγησεις τι εχει γινει? Αν του κανεις και μια επισκεψη συνοδεια αστνυνομικου ισως να τον ταρακουνησει.
το ενυδρειο σου, αργα η γρηγορα θα το φτιαξεις και θα καμαρωνεις τις χελωνες σου. Με το λαμογιο ομως τι θα γινει? Αν ισχυουν ολα οσα αναφερεις ( δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω) αυτος θα μεινει ατιμωρητος ψαχνωντας νεο θυμα να κλεψει?
Φιλικα παντα
Γιατι τυχαινει να ειμαι αστυνομικος και το ξερει ο τυπος, ετσι ξερει και το οτι δε θα τον δειρω πχ γιατι θα χασω τη δουλεια μου, ουτε θα παω στο μαγαζι να μπω μεσα να παρω ενα φιλτρο και να φυγω γιατι παλι θα χασω τη δουλεια μου, πρεπει να παιξω με το γραμμα του νομου, δηλαδη να ξεμπλεξω σε 10 χρονια και να χαλασω ενα σκασμο λεφτα, να ξαναβγαλω τον καρκινο και να μη βρω και το δικιο μου. Δυστυχως ξερω οτι οσο και να το κυνηγησω δε θα βγαλω ακρη αλλα θα το κυνηγησω οσο μπορω γιατι ειλικρινα αλητες σαν αυτον επρεπε να πεθαινουν στη γεννα τους!
Οσο για το τμημα των αμπελοκηπων... προκοψα, οποτε τους χρειαστηκα ή συνεργαστηκα βρεθηκα κατηγορουμενος!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grpol : 28-10-16 στις 13:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01618 seconds with 10 queries