Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 21-10-16, 10:52
neverlife Ο χρήστης neverlife δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-10-2016
Περιοχή: Βόλος
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Γεια σας και πάλι... εν τέλη το ενυδρείο μου είναι 60αρι... Απλά ειναι κατασκευή μάλλον χειροποίητη και δεν εγραφε κάπου μιας και ηταν δωρο. Μα ηταν αρκετα μεγαλο σε μεγεθος σε σχέση με τα ψαρακια μου. Αφαιρεσα απο μεσα τα πάντα εκτος απο την άμμο και το διακοσμητικό που βγάζει τις μπουρμπουλήθρες. Χθες ανακάλυψα πως όταν τις σταματάω τα ψαρακια κολυμπάνε συνέχεια σε όλο το ενυδρείο ενώ οταν το βάζω σε λειτουργία πηγαίνουν μόνο απο την μια πλευρά. Οπότε....ΞΥΛΩΜΑ μάλλον.

Μπορούμε να πάρουμε τα πράγματα απο την αρχή με βάση τα 60 λίτρα? Τι μπορώ να κάνω? Η α΄λήθεια έιναι τα συμπάθησα τα τετράκια μου και λυπάμαι να τα πάω πίσω αν κάνουν σε 60λίτρα...

Τέλος εχω δεί στο Praktiker αυτό.... http://www.praktiker.gr/p/diakosmitiki-lava-2lt-7288

κάνει?


Η τελική μας σκέψη με την αρραβωνιαστικιά μου είναι να βάλουμε ένα μεγάλο ενυδρείο σε ενα συγκεκριμένο χώρο που ταιριάζει στο σπίτι οπότε σκέφτομαι να δουλέψω το 60αρι με σκόπό να ετοιμάσω κάποια φυτα εν τέλη και τα ψαράκια που θα μεταφερω αργότερα στο νέο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries