Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #142  
Παλιά 22-09-16, 22:41
redman Ο χρήστης redman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2014
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 600
Προεπιλογή

Κλεοβουλε δε σας ξεχασα, ισα ισα που ανεβασα φωτογραφιες για το προβλημα που ειχα αλλα δεν πηρα καποια απαντηση.
Μετα απο 1-2 μερες καθαρισε το τοπιο, καθαρισα και τα τζαμια. Εχεις να μου προτινεις καποιο τροπο που να μην γδερνω το τζαμι στο καθαρισμα? Χρησιμοποιουσα τηλεκαρτα, αλλα ειναι μεγαλο το ενυδρειο και με "κουραζει"
Μετρησεις ακομα δεν εχω κανει, ηταν ισως το πρωτο που επρεπε να αγορασω πριν τα ψαρια, το ξερω. Ομως δεδομενου οτι το νερο της Αθηνας ειναι οτι πρεπει για κιχλιδες και οτι υπερ-φιλτρενω το νερο με το γεματο απο βιολογικο 2080 επαναπαυτηκα. Τωρα πλεον σιγουρευτηκα γιατι βλεπω τα ψαρια μου οτι ειναι μια χαρα δραστηρια.
Εχω προστεσει λοιπον ενα χαρεμι απο Φλαβους,Acei Ngra white tail και επεσαν στα χερια μου και ενα κοπαδι Mangano. Γενικα εχει παρει πολυ ομορφους χρωματισμους το ενυδρειο. Το μονο που μενει ειναι να βρω και αλλες φεγγαροπετρες να δημιουργησω και αλλες σπηλιες για το μελλον. Μεχρι στιγμης ουτε ενας τσακωμος, τουλαχιστον οσο τα παρατηρω εγω. Οι κρυψωνες που εχω κανει λογικα θα βοηθουν πολυ σε αυτο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01380 seconds with 11 queries