Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #318  
Παλιά 17-08-16, 17:07
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonardos Εμφάνιση μηνυμάτων
ελα ρε Νικο ολα καλα εκτως του οτι τρεχω σαν παλαβος και δεν προλαβενω αν τρέχεις για δουλεία αυτό σε κάνει άξιο άνθρωπο λεων!απλά κανε λίγο υπομονή.............και προσπάθησε να κρατάς ενα ρυθμό στις ρουτίνες σου έτσι ώστε οταν καλμάρεις να σου είναι πιο εύκολο να μπουσταρεις!

λοιπων εγω θα τα πω και ασ φαω κραξιμο!!!
αρχικα ειμαι πολυ χαρουμενος που εχω σκλυραγωγιμενα κοραλια!!! εχω να κανω αλλαγη κανα μηνα τωρα και απο μετρισεις αστα (συνελαβα το KH στο 5 καποια στιγμη αλλα το φτιαχνω σιγα σιγα)
περιεργος το παραζωανθακι παει με χιλια

ταιζω κοραλια μια φωρα τη βδομαδα και βδομαδα παρα βδομαδα κανω εναλαγη τροφων μια βαζω reef plus της seachem και μια power coral food της oceanlife

βακτιρια ριχνω special blend οποτε θυμαμε!!!

το blue tag εχει ξεπερασει τα θεματακια του αν και η ουρα παραμενει γρατζουνισμενη απο το ξυσιμο (πιστευω οτι θα στρωσει) και ταιζω 2 φωρες τη μερα με ocean nutrition formoyla 1 και καθε τοσο κανω και ενα ταισμα με 2 (καλα ρε παιδια ποσο τρωει το τημο??)βάζε και σκόρδο αν μπορείς

εχασα 2 σαλιγκαρακια ενα trohus kai ena nassarious αλλα τωρα ειναι ολα οκ!
θα σου στείλω γιατί εχω γέννες!

απο θ που ημουν σταθερα στους 29-30 αλλα εβαλα ενα ανεμιστιρακι και εχω πεσει 2-3 βαθμους τωρα πρεπει να του κανω μια βαση μην γινει καμια στραβη και πεσει στο νερο και εχουμε αλλα!!!!

απο αλγες νομιζω ειμαι οκ, δεν εχω τιποτα μαλιαρο στο ενυδρειο (λιγο πρασιναδα στον βραχο αλλα χαλαρα πραγματα (να τρωνε και τπτ τα σλιγκαρια) το σκιμερ παντος καθαρο ειναι

απο κοραλινη τπτ το ιδιετερο, προσπαθει η κακομοιρα αλλα δεδομενων των συνθικων ακρος λογικο.βάζε αν μπορείς πιο συστηματικά βακτήρια

και τελος προσθεσα στην υπερχυλιση ενα ποτυρακι σαν αυτα παου εχει βαλει ο Νικος και παει πολυ καλητερα!!!μπράβο μπράβο λεων

τωρα μετα το καλοκαιρι και δεδομενου οτι θα λυξει καποια στιγμη το θεμα με το φωτιστικο θα κοιταξω για 1 κυκοφωριτη και διλα διλα για κανενα ριακτορα και βλεπομε!!ετσι λεων πάμε γερά φίλε!ο χειμώνας που έρχεται θα ειναι καυτός!

θα βαλω μερικες φωτο που τραβηξα χθες και χροσταω μερικες ακομα
περιμένουμε τρελέ μου!λεων πολύ μου αρέσει που παρά τις ατυχίες σου και τις αναποδιές που σε βρήκανε δεν το βάζεις κάτω και είσαι ακόμα μάχιμος!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01724 seconds with 11 queries