Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #317  
Παλιά 17-08-16, 13:00
Το avatar του χρήστη leonardos
leonardos Ο χρήστης leonardos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2015
Περιοχή: Πρεβεζα
Μηνύματα: 1.102
Προεπιλογή

ελα ρε Νικο ολα καλα εκτως του οτι τρεχω σαν παλαβος και δεν προλαβενω

λοιπων εγω θα τα πω και ασ φαω κραξιμο!!!
αρχικα ειμαι πολυ χαρουμενος που εχω σκλυραγωγιμενα κοραλια!!! εχω να κανω αλλαγη κανα μηνα τωρα και απο μετρισεις αστα (συνελαβα το KH στο 5 καποια στιγμη αλλα το φτιαχνω σιγα σιγα)
περιεργος το παραζωανθακι παει με χιλια

ταιζω κοραλια μια φωρα τη βδομαδα και βδομαδα παρα βδομαδα κανω εναλαγη τροφων μια βαζω reef plus της seachem και μια power coral food της oceanlife

βακτιρια ριχνω special blend οποτε θυμαμε!!!

το blue tag εχει ξεπερασει τα θεματακια του αν και η ουρα παραμενει γρατζουνισμενη απο το ξυσιμο (πιστευω οτι θα στρωσει) και ταιζω 2 φωρες τη μερα με ocean nutrition formoyla 1 και καθε τοσο κανω και ενα ταισμα με 2 (καλα ρε παιδια ποσο τρωει το τημο??)

εχασα 2 σαλιγκαρακια ενα trohus kai ena nassarious αλλα τωρα ειναι ολα οκ!

απο θ που ημουν σταθερα στους 29-30 αλλα εβαλα ενα ανεμιστιρακι και εχω πεσει 2-3 βαθμους τωρα πρεπει να του κανω μια βαση μην γινει καμια στραβη και πεσει στο νερο και εχουμε αλλα!!!!

απο αλγες νομιζω ειμαι οκ, δεν εχω τιποτα μαλιαρο στο ενυδρειο (λιγο πρασιναδα στον βραχο αλλα χαλαρα πραγματα (να τρωνε και τπτ τα σλιγκαρια) το σκιμερ παντος καθαρο ειναι

απο κοραλινη τπτ το ιδιετερο, προσπαθει η κακομοιρα αλλα δεδομενων των συνθικων ακρος λογικο.

και τελος προσθεσα στην υπερχυλιση ενα ποτυρακι σαν αυτα παου εχει βαλει ο Νικος και παει πολυ καλητερα!!!

τωρα μετα το καλοκαιρι και δεδομενου οτι θα λυξει καποια στιγμη το θεμα με το φωτιστικο θα κοιταξω για 1 κυκοφωριτη και διλα διλα για κανενα ριακτορα και βλεπομε!!

θα βαλω μερικες φωτο που τραβηξα χθες και χροσταω μερικες ακομα
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0439.jpg
Εμφανίσεις:  183
Μέγεθος:  72,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0440.jpg
Εμφανίσεις:  193
Μέγεθος:  92,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0441.jpg
Εμφανίσεις:  194
Μέγεθος:  74,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0442.jpg
Εμφανίσεις:  191
Μέγεθος:  49,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0443.jpg
Εμφανίσεις:  193
Μέγεθος:  62,2 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01614 seconds with 12 queries