Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 01-06-16, 01:34
Lightt Ο χρήστης Lightt δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-01-2016
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 120
Προεπιλογή

Να το χαμηλώσω αλλά μετά τα 25 ο checker κανονικά κιτρινίζει ή τα ψάρια θα ανέπνεαν από ψηλά..

Δεν ξέρω καθόλου φίλε μου τι συμβαίνει.. Με στεναχωρεί όλο αυτό τώρα γιατί ήμουν πολύ οργανωμένος. Δεν είμαι παντελώς άπειρος έχω ξαναστρώσει ενυδρείο , διατηρώ και μωρά σε ένα 2ο.. Τώρα κάτι δεν πάει καλά...
-------------------------
Tέλοσπάντων, δεν θέλω Delta να σε κουράζω. Θα το χαμηλώσω και το co2 αν και να ξέρεις ήταν το 1ο πράγμα που είχα κάνει. Είχα χαμηλώσει co2 και είχα βάλει αεραντλία επίτηδες για να δω την αναπνοή. Αλά δεν είχε πιάσει.

Θα είμαστε σε επικοινωνία. Προβλέπω να ανακοινώνω απώλειες γιατί και προχτες τα ίδια έλεγα και παρόλο που δεν ήταν ευδιάκριτο έπεσα μέσα και είχα την πρώτη.

Θα μετρήσω ξανά τα Ph μου κλπ αύριο γιατί τώρα έκανα αλλαγή νερού και θα σου πω που βρισκόμαστε.

Σε ευχαριστώ πολύ που παρακολουθείς το θέμα και βοηθάς.
-------------------------
Παρακολουθούσα τώρα. Έκανα και μία μικρή αλλαγή νερού.

Παρατήρησα πολύ περίεργη συμπεριφορά. Νευρικό κολύμπι και σπάσανε σε δυάδες και σαν να παίζανε ξύλο μεταξύ τους. Δεν το είχα ξαναδει αυτό.

Ο τελευταίος χωρίς ζευγάρι αγκομαχάει σε μία γωνία..

Οι ξεθωριασμένες κοιλιές και η ταχύτατη αναπνοή είναι χαρακτηριστικά. Η ράχη και γενικά το χρώμα της είναι καλό.
-------------------------
Update.

Πρήζονται και τα υπόλοιπα ψαράκια.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lightt : 01-06-16 στις 01:34 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01428 seconds with 10 queries