Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 28-12-05, 13:10
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

o ανθρωπος σαφεστατα λεει "εσωτερικο"!!!

Μπορεις να δοκιμασεις το εσωτερικο της juwel που είναι και εύκολο στις αλλαγες του και σχετικα σταθερο στην αποδοση του. Αντεχει σε ιχθυοφορτίσεις και τα γκαπακια αλλωστε δεν βγαζουν τοσο πραγμα ...
Ξερω τι σου λεω... το ιδιο σπορ εκανα επι 8 χρόνια.....(ειναι όντως φανταστικο!) .

Μετα θα περναγα στα eheim (2006 -2009 ) ή την σειρα aquaball. Οτι και να βάλεις βεβαια θα πρεπει να προσεξειςτις εξοδος για αυτη την απαισια συνηθεια τους να κολυμπανε κοντρα το ρευμα της εξόδου.... Μπορεις να βαλεις ενα ακροδεκτη που να το πεταει με πιέση ή ακομα καλύτερα να βαλεις την έξοδο πανω απο την επιφανεια αν δεν σε ενοχλει ο (σχετικος) ηχος

Οσον αφορα το ποσοστο αποδοσης προς λιτρα.... χμμμμ ειμαι γνωστος γιατις υπερβολες μου οποτε ενα 6Χ το ογκο σου την ώρα έινια μια χαρα! νερο παντα κρυσταλλινο...
βεβαια στο μεγαλο ενυδρειο εγω είχα και 1 εσωτερικο με ποιο αργη ροη που περναγε απο διαμερισματα στο πισω μερος του ενυδρειου με ανθρακα και λοιπα ματζουνια.... Αυτο το έιχα στο 1Χ με 2Χ για να έχει και ποιο μεγαλη διάρκεια επαφης με το υλικο...

Αντε αντε... θα με πορώσεις παλι και βλεπω να ξαναγεμιζω καμια 30ρια 15λιτρα παλι!!!! συν 13 τώρα ...χμμμ 43 ενυδρεια.... χμμμ θα με χώρισει η γυναικα μου...
__________________
Το τσιράκι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ahar : 28-12-05 στις 13:15
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02071 seconds with 11 queries