Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #160  
Παλιά 27-04-16, 09:28
Το avatar του χρήστη pagokoftis
pagokoftis Ο χρήστης pagokoftis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2013
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 897
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paraskevas Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ σε ευχαριστω τις πιο πολλες αποριες τις ελυσα, αλλα κολλησα λιγο στην θεση της ηλεκτρομαγνητικης λες την βαζω μετα την εξοδο του μπουκαλιου Β και μετα μπενει το bubble counter.
Επισης επειδη για την ωρα δεν εχω diffuser και εχω παραγγειλει τον γυαλινο απο ebay λες να το βαλω σκετο το σωλινακι κατω απο το spaybar η να βαλω μια αεροπετρα?
Ναι ανάμεσα μικρομετρική και bubble counter!!
Αερόπετρα καλύτερα μέχρι να σου έρθει...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από emperor4her Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω εχω σκεφτει να το βαλω μεσα σε ενα μικρο φιλτρακι που εχω, αλλα δεν ξερω αν ειναι καλυτερα η οχι.
εχω παραγγειλει και εγω οποτε φιλε παγοκοφτη αν στη συνδεσμολογια κολησω καπου, ερχεσαι σπιτι μου και κερναω καφε μιας και εισαι απο πατρα!
Από το τίποτα καλύτερα θα είναι σε φιλτράκι είτε εσωτερικό είτε εξωτερικό, απλά θέλει προσοχή μην ξενερίσει το εξωτερικό...
Σε εχέση με τον γυάλινο diffuser και τον εξωτερικό ριάκτορα πάντως, έχω δει τουλάχιστον 30-40% οικονομία...
Εννοείται ότι βοήθεια θες να τα πούμε...
Μην το βλέπετε πολύπλοκο το σχήμα, είναι πολύ απλή η συνδεσμολογία, προσοχή θέλει μόνο η φορά των ανεπίστροφων βαλβίδων, μην την βάλετε ανάποδα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pagokoftis : 27-04-16 στις 09:28 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01444 seconds with 11 queries