Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #158  
Παλιά 24-04-16, 08:50
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στη δική μου πάντως περίπτωση Σπύρο, έτσι αρχικά εμφανίστηκαν 3 στίγματα στην ουρά και την επόμενη μέρα είχε γεμίσει και η πλάτη του...
Κώστα ο φίλος αναφέρει πως το ένα σύμπτωμα υπάρχει στο ψάρι 2,5 εβδομάδες και το άλλο σε άλλο ψάρι 3 ημέρες, σε τόσο χρόνο όλα θα ήταν άσπρα

http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...&postcount=125
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Paraskos Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτο όμως είναι τώρα 3 μέρες κ είναι έτσι αλλά τι είναι;
http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...&postcount=138
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Paraskos Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έχει τώρα 2,5 βδομάδες όμως και ζει κανονικά
Κώστα πιστεύω πως όλοι έχουμε τη διάθεση να βοηθήσουμε όσο ξέρουμε και όσο μπορούμε οποιονδήποτε συνχομπίστα έχει κάποιο πρόβλημα. Οταν όμως έχουμε δώσει τις ίδιες απαντήσεις πάνω από μία φορά, δεν νομίζω πως θα βγει μια άκρη στο τέλος.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Paraskos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ Κώστα γτ το οτι είχα 5 μήνες ιστορικό δν τ θυμάται κανείς μόνο οτι θέλουν βλέπουν
Φίλε Paraskos το ότι υπάρχει ιστορικό απο Ικ πριν από 5 μήνες, δεν είναι απαραίτητο να είναι Ικ πάλι. Το Ικ υπάρχει σε όλα τα ενυδρεία, οταν όμως υπάρχουν σωστό περιβάλλον διαβίωσης των ψαριών το Ικ δεν επηρεάζει τα ψάρια. Οταν εμφανιστεί κάνουμε τα απαραίτητα για τη θεραπεία αλλά μετά προσέχουμε ακόμα περισσότερο για να βελτιώσουμε τις συνθήκες για να μην εμφανιστεί πάλι το παράσιτο.
Και δεν νομίζω να βλέπουμε ότι θέλουμε, απαντάμε σύμφωνα με το τι βλέπουμε αυτή τη στιγμή, παίρνοντας βέβαια υπόψη και το ιστορικό, αλλά πιο πολύ δίνουμε σημασία στις συνθήκες διαβίωσης.
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01543 seconds with 11 queries