Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #148  
Παλιά 23-04-16, 00:55
Το avatar του χρήστη XrhstosT
XrhstosT Ο χρήστης XrhstosT δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-03-2016
Περιοχή: Κάτω Πατήσια
Μηνύματα: 660
Προεπιλογή

Η αληθεια ειναι οτι δεν το καταλαβα το video.αρα το αφηνω οπως ειναι μιας και οτι καλυτερο μπορουσα να κανω με ρη σκουπα το εκανα...

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Ή θα προσπαθησω με ενα τουλι μπροστα..το κακο ειναι οτι εχω περιπου 5εκ χαλικι και η τροφη εχει φτασει μεχρι τη μεση του χαλικιου.

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Θα παω να παρω αυτο να δοκιμαω. http://www.pet4u.gr/product-630.html

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Γεια σας και παλι!να ρωτησω κατι,σκεφτομαι να αλλαξω το φιλτρο.αν επαιρνα το fluval 206 με τη λογικη οτι θα παω σε μεγαλυτερο ενυδρειο καποια στιγμη,θα ειχα προβλημα με το 60αρι ενυδρειο;εννοω μηπως θα δημιουργουσε προβλημα πχ η ροη του;αν και νονιζω οτι ρυθμιζεται.

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Εχω να κανω μια παρατηρηση.ενδεχομενως να εχω μηδεν αμμωνια εδω και τοσες μερες....εκανα τεστ στο νερο της βρυσης και σε εμφιαλωμενο.μου βγαινει ιδια αποχρωση με του ενυδρειου.ομως συμφωνα με το τεστ της api και τα 3 τεστ εχουν 0-0,25.θεωρω οτι δεν μπορει και η βρυση μου και το εμφιαλωμενο να εχει αμμωνια!εγω περιμενα να δω καθαρο κιτρινο που αντιστοιχει στο μηδεν,αλλα ολα λαχανιζουν λιγο.παραλληλα τα NO2 πεσανε στο0-0,25.και τα NO3 ανεβηκαν σιγουρα στα 80.θυμα του τεστ επεσα;εχει δει κανεις εντελως κιτρινο σε τεστ αμμωνιας της Api?το αποτελεσμα και στο ενυδρειο και στη βρυση και στο εμφιαλωμενο βγαινει οπως εδω. http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=65615 Στη δευτερη φωτογραφια που περιγραφεται ως νερο ΑΟ.
Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη XrhstosT : 23-04-16 στις 00:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01528 seconds with 10 queries