Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 03-04-16, 00:30
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

ασφαλειες θα μπουν , το χω και εγω στον νου μου , απλα δεν εχουν μπει λογω οικονομικων . ειναι ολα σωστα γειωμενα , το σασι οχι , δεν το χω γειωσει , το σκεφτηκα αλλα θα δω στην πορεια.γενικα θελει κιαλη δουλεια για να τελειοποιηθει, προς το παρον το δοκιμαζω στο ενυδρειο οπου ειναι η δευτερη μερα που το χω πειραματικα, παει σχετικα καλλα, θα το αφησω λιγο ακομα ,και εντομεταξυ παιζω με τον κωδικα. σκεφτομαι να βαλω και καποια αλλα πραγματακια για δικια μου σιγουρια , οπως ενα λεντακι να αναβει καθε φορα που τρεχει η λουπα, ενα power on για τις στιγμες που ειναι σβηστη η οθονη και καλιμπραρισμενη η θερμοκρασια να μπορω να δω με μια ματια , αν λουπαρει το αρντουινο , και γενικα αν τροφοδοτητε η συσκευη. αυτα ,, ασφαλειες θα μπει μια μικρη πριν τον μετασχηματιστη, και 2 αρκετα μεγαλυτερες πριν τις πριζες ,και γενικα μαζεματα θα γινουν σιγα σιγα
μια αλλη σκεψη μου ειναι να βαλω και εναν αισθητηρα κινησης για να μου σβηνει την οθονη οταν δεν ειμαι στο δωματιο , και γενικα μακρυα..θα δειξει εχω αρκετα πραγματα στο μυαλο μου
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01548 seconds with 10 queries