Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 13-03-16, 12:13
Το avatar του χρήστη Cohiba
Cohiba Ο χρήστης Cohiba δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-01-2016
Περιοχή: Athens-Lesvos
Μηνύματα: 80
Προεπιλογή

Παλαιοτερα ειχα γραψει οτι για να κανεις κατι αξιολογο στο χομπι αυτο πρεπει να εχεις και αρκετα οικονομικη ανεση....κι το ειχα γραψει σε νεα φιλη που ηθελε χρυσοψαραδικο,(οπου αρκετοι ηταν αυτοι που διαφωνησαν μαζι μου) ποσο μαλλον σε θαλλασινο.....
Δυστυχως το να εχειςενα αξιοπρεπες ενυδρειο παντως τυπου ,εννοωντας με τη λεξη αξιοπρπες το να μπορουν να υπαρξουν τα κατοικιδια που θα φιλοξενησεις σε αψογες συνθηκες και σαφως χωρις συνεχη προβληματα στα εξαρτηματα ...(τιμη και ποιοτητα κατ εμε πανε μαζι )....θα πρεπει να δαπανησεις αρκετα χρηματα τοσο για την αποκτηση οσο και τη συντηρηση του .....(αναλογακαι τον εκαστο οικ.προυπολογισμο σαφως )
Οσο για το αγχολυτικο του πραγματος που ειπωθηκε ....εμενα προσωπικα με αγχωνει ιδιαιτερα ..τοσο το κοστος συντηρησηςτης λιμνης και του εξοπλισμου της (που ακομα δεν εχω παρει )οσο και η διαβιωση των ζωντων οντων ....

Τελος μιας που εχω βγει παντελως οφτοπικ
το θεμα ειναι (πανω σε αυτο το"" δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα"" που διαβασα )τι προτεραιοτητες θετουμε .....
Αλλος μπορει να εχει ενα σουπερ ρεεφ και να μην εχει να φαει.....(εχω δει ανθρωπο να του παιρνουν το σπιτι κι αυτος να αγοραζει στολιδια για το αλογο του υψους 3.000:-\)
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01415 seconds with 10 queries