Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 05-12-15, 16:30
Το avatar του χρήστη makini
makini Ο χρήστης makini δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-10-2015
Περιοχή: Syros
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Καλο μεσημερι σε ολους τους φιλους και ευχαριστω για της απαντησεις και το ενδιαφερον σας

Χαλικακι εχω ανακατεψει ψηλο με χοντρο για να σπασω την μονοτονια που εχει ενας ομοιομορφος βυθος

Πιστευω οτι ο εχινοδορος μου εχει προβλημα λογω του υποστοματος που ειναι καινουριο και δεν μπορει μονο απο τα ζουμια να προωδευσει επισης πιστευω οτι με ταμπλετες θα λυθει το προβλημα . Ειναι στο δρομο και ερχονται

Ευχαριστω για την πληροφορια που αφορα το κερατοφυλο να ειναι ελευθερο και να μην το φυτευω ...απλα το ειδα σε φωτο και το εκανα και εγω ..... το εβαλα μονο και μονο να πεσουν λιγω τα νιτρικα μια και διαβαζω οτι το κανει αυτο.

Η ανουμπια μου παει σφαιρα με αυτες της συνθηκες .....μου φαινεται θα το γεμισω με ανουμπιες .....και μια ερωτηση αφου ειναι ευκολο φυτο γιατι ειναι τοσο ακριβο ;

Η βαλισνερια που εχω παει και αυτη πολυ καλα φανταστητε οτι την κουρεψα κιολας και τα κομματια τα φυτεψα και πανε και αυτα καλα !!! Μου τα χαλαει λιγο ο ενας πλεκος που την γλυφει και την λιωνει λιγο χαμηλα ....αλλα τον ξεγελω καθε βραδυ με ταμπλετες και αγγουρακι και κανει σαν τρελος ....

Τα ζουμια που βαζω τα βαζω σε ποσοτητα 1/3 λογω του οτι οι δοσολογιες που αναγραφονται στα μπουκαλια αφορουν σε φουλ φυτεμενο και θεωρησα εγω σωστο με βαση τα φυτα που εχω να βαζω το 1/3 ....εκανα σωστα ;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01529 seconds with 10 queries