Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #611  
Παλιά 02-11-15, 00:07
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sailor247 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο άσπρος αραγωνιτης αντανακλά περισσότερο το φώς αποτι ξέρω.[δηλαδή το χρωμα δεν παιζει ρολο?]Κοκκομετρια μέτρια ώστε να μην σηκώνεται με την κυκλοφορία του νερού αλλά και να μην είναι χοντρός και χώνεται τροφή ανάμεσα.Ακόμα ο χοντρός δυσκολεύει καποια ψάρια όπως wrasse και goby.[το ξερω μου το εχει πει ο κωστας]Ο βράχος είναι πολύ σοβαρό θέμα στο θαλασσινό και πρέπει να το ψάξεις πολύ καλά.[γνωρίζεις καποιο μαγαζι αξιοπιστο η' παιζουν ρολο οι "παρτιδες" που περνουν από εξω?] Ειδικά αν ξεκινήσεις με ζωντανό πρέπει να τον παρατηρήσεις καλά για τυχόν απταισιες και άλλα τέτοια παράσιτα.[θα προσπαθήσω να είμαι με καποιον εμπειρο από το φομουμ]Η ποσότητα που θα χρειαστείς είναι περίπου 1 kg/10 λίτρα νερού περίπου αναλόγως και το πόσο έχεις σκοπό να φορτώσεις το ενυδρείο
[κοιτα 45κιλα βραχο μηπως είναι πολύ?]αλλα μπορει δεν ξερω να σου πω.......παντως ευχαριστω παρα πολύ.
-------------------------
προσπαθω να παραγγειλω αυτό: http://www.charterhouse-aquatics.co....dcd2a9d0009928 και δεν γινεται.....γνωρίζετε τιποτα?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voas : 02-11-15 στις 00:07 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 11 queries