Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 31-10-15, 16:51
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Demetra Εμφάνιση μηνυμάτων
30λίτρα είναι περίπου η περιοχή που θεωρεί δική του ο μονομάχος στην φύση...
1-2 τετραγωνικα θες να πεις...
τωρα σχετικα με το ποσο μπορει να καταλαβει ενα ενυδρειο, ακομα δεν το χω βρει αφου το 100Χ45 μου το καταλαμβανει μια χαρα ο δικος μου.

η διαφορα στη φυση ειναι πως καποιες περιοχες αλληλοκαλυπτονται (σε ενυδρειο θελει πολυ ειδικο στησιμο για να πετυχει αυτο, ουσιαστικα δε θα το λεγα ακριβως ενυδρειο αλλα ισως παλουνταριουμ αφου τα φυτα πρεπει να βγαινουν εξω απ την επιφανεια)



Παράθεση:
αυγά μπορεί να έχω αλλά γόνο δεν περιμένω μιας και κατά πάσα πιθανότητα θα φαγωθεί από την μονομαχίνα
εχμμμ δεν ισχυει, τουλαχιστο οχι χωρις να εχεις παγκοσμιο πολεμο μεσα στο ενυδρειο...

Αν ελπιζεις σε αυτο καλυτερα αστο το εγχειρημα για αργοτερα οταν θα εχεις πολυ καλη εμπειρια απο το συγκεκριμενο ειδος.
Οταν ειχα το χαρεμακι ειχα κι αρκετα ενυδριακια για περιπτωση αναγγης.

Παράθεση:
Αναγνωρίζω πως ένα μεγαλύτερο ενυδρείο θα ήταν σαφώς καλύτερο αισιοδοξώ να αγοράσω ένα μεγαλύτερο στο μέλλον
δεν ειναι το θεμα μονο το "μεγαλυτερο" αλλα πιο πολυ το "ειδικο"
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries