Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 18-09-15, 16:28
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Φίλε μου πιστεύω πως είσαι λάθος, και μάλιστα πολύ, γιατί αν έχεις παρατηρήσει κάτι τέτοιο περί «κλίκας» ή περί «άλλα τη μία φορά και άλλα την άλλη» ή γενικότερα λάθος τρόπος συμπεριφοράς ή απόψεων κάποιων μελλών, πρέπει εκείνη τη στιγμή που το βλέπεις και στο θέμα που το βλέπεις να πεις με ωραίο τρόπο την άποψη σου ή τη διαφωνία σου , αυτό που κάνεις όμως τώρα προσωπικά δεν μου αρέσει , κατηγορείς τους πάντες για τα πάντα. Βρισκόμαστε εδώ με παρεΐστικη διάθεση να μάθουμε και να βοηθηθούμε σε 5 πράγματα και να βοηθήσουμε σε άλλα 5 και αυτό αν ξέρουμε και αν μπορούμε.
Κατά δεύτερο ο τρόπος που γράφεις δεν νομίζω πως είναι ο καλύτερος, μια στοιχειώδη ευγένεια είναι απαραίτητη, και δεν νομίζω να έχεις δει πολλούς εδώ μέσα να γράφουν με τέτοιο ύφος , ας κρατήσουμε λοιπόν το επίπεδο του φόρουμ σε αυτό που του αρμόζει, γιατί θεωρώ πως δεν του αξίζει κάτι τέτοιο, έχει βοηθηθεί πολύς κόσμος. Θα σε παρακαλούσα λοιπόν να μιλάς με επιχειρήματα και όχι με λόγια του αέρα αλλά και να γραφείς με πιο ευπρεπή τρόπο .
Τώρα είναι φυσικό να κλειδώσει και αυτό το θέμα γιατί ο τρόπος που γράφεις είναι επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


 
Page generated in 0,01951 seconds with 10 queries