Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 18-09-15, 16:05
tolee Ο χρήστης tolee δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-09-2013
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 158
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Το θεμα ειναι τα 15 εκατοστα παραπανω και τα 5-10 ευρω το χρονο σε ρευμα;φιλε μου δεν υπάρχει θεμα συζητησης εδω ,ενα 20 λιτρο με ενα 40 λιτρο δεν εχουν καμιά οικονομικη διαφορά
Το φορουμ ειναι ενυδρειοφιλιας κ προτεινει με γνωμονα τις αναγκες τον ψαριων ακομα και το seriously fish προτεινει μηκος 45 ως μινιμουμ,ολα τ αλλα κοινωνικοπολιτικα ανηκουν σε αλλο πεδιο συζητησης κ σε αλλου τυπου φόρα.
Οσο για τις κλικες ακομα απορώ ειναι λογικο να υαρχουν συμπαθειες μεταξυ καποιον ,παντως δεν εχω δει καποιος να λεει μπαρουφες και να αβανταρεται απο αλλους.
Επισης μπαναρισματα εχω δει μονο σε χρηστες που τρολλαρανε,βριζανε,η προσπαθουσαν να εξαπατησουν.
αλλο 40 αλλο 60 λιτρα
απο 20αρι σε 60αρι σε τιμες μαγαζιου ειναι σχεδον 80-100 ευρω (γιατι θα θες και βαση για το 60αρι, ενω το 20αρι καθεται και στο κομοδινο της γιαγιας)..

αυτο ακριβως λεω κι αφου δεν ειναι μεγαλη διαφορα, γιατι δεν μου τα χαριζει καποιος?


οσο για το ηθος μερικων και για το αβανταρισμα και λοιπες μαλακιες, δες εδω τι ειχε γινει
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=81474

κι επειδη βρεθηκε καποιος (ετυχε να ειμαι εγω) να κραξει τον συντακτη, το gab θιχτηκε και κλειδωσε το θεμα...


θες να ψαξω και γι αλλα?
 
Page generated in 0,01429 seconds with 11 queries