Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 04-08-15, 18:28
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

κανονικα δεν θα πρεπει να εχεις θεμα με το σκυλι και το ενυδρειο.
αν δεις δαγκωματα σε εξοπλισμο,επιπλα,αντικειμενα κλπ,παει να πει πως υπαρχει προβλημα συμπεριφορας στο σκυλι οποτε θα πρεπει να το αντιμετωπισεις.και οσο νωριτερα τοσο καλυτερα.σε γενικες γραμμες,αν το μαθεις να ειναι κοινωνικο,να βγαινει τακτικα, να "κουραζεται",να εχει αυτοπεποιθηση και να μη στρεσαρεται οταν λειπεις,δεν θα πρεπει να εχεις προβλημα.κοινη λογικη ειναι τα περισσοτερα,αλλα και λιγο διαβασμα βοηθαει.

η δικια μου δεν ενδιαφερθηκε ποτε για το ενυδρειο η για οτιδηποτε αλλο.
αυτη εχει χουι με το μπαλακι της.
δωστης μπαλακι του τενις και παρτης την ψυχη
μονο στη λιμνη μπορει να παει καμια φορα να μυρισει,αλλα αυτο ειναι λογικο.

οι ρατσες που αναφερες μου αρεσουν και οι δυο.το κοκονι θα το διαλεγα κυριως για να βοηθησω τη ρατσα,αλλα και το ριτριβερ ειναι οικογενιακο σκυλι.ομως μην κολλας τοσο πολυ στη ρατσα.αν δεις καποιο που σου αρεσει και σου κανει κλικ παρτο.ας ειναι και αλλη ρατσα,η ακομα και αδεσποτο,ημιαιμο κλπ.
εσυ θα το ζεις το σκυλι για αρκετα χρονια οποτε θα πρεπει να υπαρχει μια "χημεια".
βασικα θελει αγαπη και να ασχοληθεις μαζι του.ιδιαιτερα οσο ειναι μικρο ακομα.αργοτερα θα ειναι μελος της οικογενειας.
η δικια μου ερχεται και μας φωναζει αν ξυπνησει το μωρο και δεν το παρει κανεις χαμπαρι
αν μπορουσε θα μιλαγε κιολας το σκυλι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01414 seconds with 10 queries