Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 11-11-05, 00:59
Το avatar του χρήστη lasal
lasal Ο χρήστης lasal δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2003
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 2.296
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από basillis
Εμένα θα με βόλευε πχ απόγευμα για να έχω τον χρόνο να έρθω και φαντάζομαι οτι και κάποιοι άλλοι θα έχουν το ίδιο πρόβλημα.
Τα λεω αυτά για να σας κάνω να καταλάβετε οτι δεν είμαστε εδω μόνο για να παίρνουμε αυτό που θέλουμε (απαντήσεις), όπως είπε κάποιος, αλλά υπάρχει διάθεση και για παραπάνω πράγματα...αρκεί να μας δοθεί η ευκαιρία να τα πραγματοποιήσουμε.
Ολες οι παλιότερες ανεπίσημες συναντήσεις γινόντουσαν το απόγευμα.
Και τονίζω οτι όποτε γινόντουσαν απόγευμα συνήθως σάββατο ερχόταν κόσμος εκτός θεσσαλονίκης.

Μπορεί να μην εχω καλή μνήμη όμως ευτυχώς υπάρχουν τα ποστ και οι φωτογραφίες για τους αδιάλακτους.
Και δεν θα ρίχνουμε τα δικά μας σφάλματα στον παλιόγερο Lasal.
Το σφάλμα το έχουν αυτοί που δεν θέλουν να συνεργαστούν
γιατί νομίζουν οτι έχουν πιάσει τον παπά απο τα α****α.
Οποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.
Για να δω ποιος θα μυγιαστεί απο αυτά που είπα και απο αυτά που δεν εχω πεί ακόμη.

Δυστυχώς έπειτα απο συζητήσεις καθορίστηκε οι συναντήσεις να γίνονται το μεσημέρι στις 12 της πρώτης κυριακής του κάθε μήνα.
Τώρα λουστείτε το.

Εχουμε μάθει στην γκρίνια και στην μιζέρια χωρίς να προτείνουμε λύση και να κάνουμε την μλκια και μετά να λέμε Ε! ναι! είχες δίκιο"
Να το βράσω.

Βασίλη θα μπορούσες να έρθεις σε ανεπίσημη συνάντηση και σε προτρέπω να το προτείνεις όποτε ευκολυνθείς.
Αυτό σημαίνει πως δεν θα υπάρχει δικαιολογία για κανέναν εκτός θεσσαλονίκης απο την στιγμή που μπορεί να προτείνει ανεπίσημη συνάντηση.
Καλό θα ήταν να μπορούσες να βρείς κάποια ευκαιρία να έρθεις σε κάποια απο τις επίσημες συναντήσεις.
Δεν θα πω τίποτε περισσότερο...... για την ώρα.
Αν δεν καθήσεται επιτέλους να κάνεται αυτοκριτική ε τότε θα σας τα χώσω αναλόγως και δεν θα χαρίσω κάστανο.
Οταν ξεχάσουμε την λέξη ΕΓΩ και σκεφτούμε συλλογικά μόνον τότε μπορούμε να πετύχουμε.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01834 seconds with 10 queries